• Reklam

Gökçekaya, bozuk yola stabilize asfalt döktürdü

Cumhur İttifakı'nın AK Partili Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya, daha koltuğa oturmadan ilginç bir icraata imza attı. Gökçekaya, Çiğlili balıkçılara verdiği sözü tutarak Tuzla sınırları içindeki balıkçı barınaklarına giden 5 kilometrelik bozuk yola, stabilize asfalt döktürdü. Gökçekaya, "Bizde hizmet esastır ve önce gelir." dedi.

Gökçekaya, bozuk yola stabilize asfalt döktürdü
07 Mart 2024 - 15:04

Geçtiğimiz günlerde, İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ile birlikte Sasalı Mahallesi'ne giden Çiğli Belediye Başkan Adayı Murat Gökçekaya, burada Sasalı Balıkçılık Kooperatifi üyeleriyle bir araya geldi.Balıkçılar, Çiğli için projelerinden bahseden ve bunlar arasında balıkçı barınağının rehabilitasyonu da olan Başkan Adayı Gökçekaya'ya barınağa giden yollarının bozukluğundan söz ettiler. Yolun özellikle kış aylarında bataklığa dönüştüğünü bu nedenle barınağa gidip gelmekte zorlandıklarını kaydederek, "Eğer başkan olursanız yolumuzu ivedilikle yapmanızı istiyoruz." dediler. Bu istek üzerine balıkçılara seslenen Gökçekaya, "Bizde hizmet esastır ve önce gelir. Yolunuzu hemen yaptıralım. Bunun için hazırlığa başlıyoruz. Siz müsterih olun. Bundan böyle teknelerinize yaz kış demeden asfalt bir yoldan gönül rahatlığı içinde ulaşacak, böylece binbir emek vererek tuttuğunuz deniz ürünlerinizi zorlanmadan pazara getirip satacaksınız." sözünü verdi.

Stabilize asfalt döktürdü

Sasalı'dan ayrıldıktan sonra kolları sıvayan Başkan Adayı Murat Gökçekaya ve ekibi, iş makinelerini ve asfalt malzemelerini kendi imkanları ile temin ederek çalışmaları zaman kaybetmeden başlattı. Gökçekaya, Çiğlili balıkçılara verdiği sözü tutarak Tuzla sınırları içindeki balıkçı barınaklarına giden 5 kilometrelik bozuk yola, stabilize asfalt döktürdü. Gökçekaya, "Bizde hizmet esastır ve önce gelir." dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum