Folkart Country'ye büyük talep

  Folkart’ın, 15. kuruluş yılında kamuoyuna yeni sunmaya hazırlandığı Folkart Country Urla projesi, henüz talep toplama aşamasındayken çok büyük ilgi gördü. Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, gördükleri ilgi karşısında, İzmir’e ve tüm müşterilerine yürekten teşekkür etti; “Markamıza güvenenleri hiç mahcup etmedik” dedi.

  Folkart Country'ye büyük talep
  31 Mayıs 2021 - 11:21

  FOLKART COUNTRY URLA
  Bugüne kadar İzmir’de inşa ettiği yenilikçi, estetik, modern, teknolojik ve çevreci yaşam alanları ile sektörün öncü firması olan Folkart, Urla’da 800 milyon liralık yatırım değerine sahip yeni bir projeye başlıyor. İzmir kent merkezinin hemen yanı başındaki Urla’daki projenin ismi Folkart Country Urla olarak belirlendi. Yaşamın duyuların oyun alanı olduğu olgusundan yola çıkılarak geliştirilen proje, “5 duyulu bir yaşam alanı” olarak nitelendiriliyor. Urla’yı görmek, tabiatı dinlemek, güneşi hissetmek, doğal lezzetler tatmak, toprağı ve doğanın eşsiz güzellerini koklamanın benzersiz adresi Folkart Country Urla satışa sunuldu. 202 bin metrekarelik alana sahip proje arazisinin sadece yüzde 10’unda yapı inşa edilecek. Projede 162 villa bulunuyor. Proje talep toplama aşamasında büyük ilgi gördü.
  “SİZLER İÇİN TASARLADIK”
  Folkart Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, “Folkart’ı, ‘Hayat buna değer’ diyerek, 15 yıl önce kurduk. İzmir’in lüks konut ihtiyacına yepyeni bir boyut kazandırdık. Her projemizde daha iyisine, daha güzeline yöneldik. Folkart, yaşam alanları kalitesi, estetik yaklaşımları ve modern unsurları ile tercih nedeni oldu. Bu süreçte Türkiye’nin en güvenilir ve en çok bilinen markalarından biri olmayı başardık. Birçok ödüller aldık. Şimdi ise yine sizlere layık çok güzel bir projeyle karşınıza çıkıyoruz” diye konuştu. Folkart Country Urla’nın şehrin hemen yanıbaşında Bademler’de inşa edileceğini belirten Mesut Sancak, projeyi şöyle özetledi:
  “İzmir merkezden 30 dakika uzaklıkta; güvenli, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşama açılan kapının anahtarı ile villanıza gireceksiniz. Yılın 12 ayı yaşayabileceğiniz bir proje olacak. Doğayla iç içe, gökyüzüyle baş başa bir yaşam merkezi oluşacak. 200 bin metrekarenin üzerindeki bir alanda sosyal tesisler dahil 36 bin metrekarelik alanda yapılaşma olacak. Yapıların zemine oturduğu alan ise yaklaşık 24 bin metrekare. Yollar hariç, 202 bin metrekarelik alanın sadece yüzde 10’unda yapılar bulunacak.”
  DÖRT MEVSİM HUZUR
  Folkart Country Urla, İzmir’in en güzel ilçelerinden Urla’nın Bademler mevkiinde yer alıyor. Proje yeşille iç içe yaşanabilecek, doğayla baş başa kalınabilecek şekilde planlandı.
  Tarihi ve doğal güzellikleriyle olduğu kadar, bölgeye has iklimiyle de 4 mevsimin doyasıya yaşanabilecek Urla’da, Ege’nin eşsiz lezzetlerin tadılabileceği gastronomi lokasyonlarına da çok yakın konumda yer alıyor. Proje, batısında Çeşme, kuzeyinde Güzelbahçe, güneyinde ise Seferihisar’a komşu konumda bulunuyor. Folkart yeni projesinde, ısıtmanın doğalgaz ile sağlandığı, kış bahçelerinin bulunduğu villalarda, doğal, konforlu ve sakin bir yaşam sunmayı hedefliyor. Folkart Country Urla’da 2+1 Tek Katlı, 3+1 Tek Katlı, 3+1 Dubleks, 3+1 Dubleks-2, 4+1 Tek Katlı, 4+1 Dubleks tipinde villalar bulunuyor. Projede her bir villa için havuz seçeneğini isteğe bağlı bir seçenek olarak sunuluyor.

  SOSYAL YAŞAM VE ULAŞIM
  Farklı beklentileri karşılayacak şekilde tasarlanan Folkart Country Urla ile açık havuz ve kapalı havuz imkanlarıyla birlikte spa-sauna, fitness, pilates, yoga salonları da  yer alıyor. Çocuk kulübü, tenis kortu, beach volley ayrıcalıklarıyla, eşsiz bir deneyim sunarken, yürüyüş yolları ve bisiklet parkurlarıyla 5 duyulu yaşamın tüm özelliklerini bünyesinde barındırıyor.
  Merkezi konumlara kısa sürede ulaşım imkanı ile dikkat çeken Folkart Country, Urla Merkez 8 km, Güzelbahçe-Seferihisar Otoyol bağlantısı 9 km, Urla Denizi 10 km, Seferihisar Sığacık 14 km, Narlıdere 20 km, Konak 37 km, Bayraklı Yeni Kent Merkezi 40 km, Havalimanı 42 km, Çeşme/Alaçatı 50 km mesafede konumlanıyor.

  EĞİTİM KURUMLARI
  Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden 9’una ev sahipliği yapan İzmir’e çok yakın konumda bulunan Folkart Country Urla, özel okullara yakınlığı ile de öne çıkıyor. Folkart Country Urla, çevresinde yer alan Piri Reis Koleji, Bahçeşehir Koleji, Kent Koleji, Bilfen Koleji, TED İzmir Koleji eğitim kurumlarına olan yakınlığı ile aileler açısından da 4 mevsim yaşanabilecek özellikleri bünyesinde barındırıyor.  PROJE KÜNYESİ
  FOLKART COUNTRY URLA

  KONUM: Urla İlçesi Bademler mevkii
  (Batı Çeşme, kuzey Güzelbahçe, güney Seferihisar)
  PROJE ALANI: 202.861,33 m²
  YEŞİL ALAN: 70.000 m² genel, villalar için ise 65.000 m²
                                                             Toplam 135.000 m²
  TOPLAM İNŞAAT ALANI: Yapıların oturduğu alan ise 24.000 m²
                                                             33.500 m² villalar, sosyal tesislerle birlikte 36.000 m²
  VİLLA ADETİ: 162
  VİLLA TİPLERİ: 2+1 Tek Katlı, 3+1 Tek Katlı, 3+1 Dubleks, 3+1 Dubleks-2,
                                                              4+1 Tek Katlı, 4+1 Dubleks
  ÖZEL HAVUZ: Her villa için isteğe bağlı
  SOSYAL YAŞAM ÖZELLİKLERİ: Proje yeşille içiçe yaşanabilecek, doğayla başbaşa kalınabilecek   şekilde planlandı. Doğal güzellikleriyle olduğu kadar, bölgeye has iklimiyle de 4 mevsimin doyasıya yaşanabilecek Urla’da, Ege’nin eşsiz lezzetlerin tadılabileceği gastronomi lokasyonlarına da çok yakın konumda yer alıyor.
  Açık havuz, kapalı havuz, Spa-sauna, fitness, pilates, yoga salonları, market, kafe, fırın, lobi ve dinlenme bölümleri, çocuk kulübü, tenis kortu, beach volley (Çocuk oyun, dijital oyun, spor ve toplanma alanları), yürüyüş yolları, bisiklet parkuru, elektrikli araç sarj istasyonları
  OTOPARK: 2+1 Villa 1 adet, 3+1 ve 4+1 Villalara 2 adet tahsis.
  ULAŞIM: Urla Merkez 8 km, Urla Denizi 10 km,
  Güzelbahçe-Seferihisar Otoyol bağlantısı 9 km, Seferihisar-Sığacık 14 km, Narlıdere 20 km, Konak 37 km, Bayraklı Yeni Kent Merkezi 40 km, Havalimanı 42 km, Çeşme/Alaçatı 50 km.

   


  YORUMLAR

  • 0 Yorum