• Reklam

Efes Selçuklu çocuklara karne hediyesi

Efes Selçuk Belediyesi okulların yarıyıl tatilinin başlaması sebebiyle 23- 26 Ocak tarihleri arasında Çocuk Şenliği düzenliyor. Yarıyıl Çocuk Şenliğinde lunapark, atlı karınca, şişme oyun parkı, planetaryum, drama oyunları, hava akrobasi gösterisi, çocuk diskosu, sihirbaz gibi etkinlikler çocukları bekliyor.

Efes Selçuklu çocuklara karne hediyesi
20 Ocak 2024 - 12:12

Efes Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenecek Yarıyıl Çocuk Şenliği ile kentte yaşayan çocukların tatillerini verimli bir şekilde geçirmesi amaçlanıyor.


Pazar yerinde düzenlenecek olan Yarıyıl Çocuk Şenliği ile ilgili ayrıntılı bilgi Efes Selçuk Belediyesi sosyal medya hesaplarında yer alıyor.


Efes Selçuk Belediyesi'nin çocuklara yönelik düzenlediği Yarıyıl Çocuk Şenliği pazar yerinde ücretsiz olarak eğlenceli aktivitelerle çocukları bekliyor.


Çocukların mutlu ve keyifli zaman geçirmelerini her zaman önemsediklerini belirten Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel;  “Her zaman söylediğimiz bir şey var; “Çocuklarımız mutluysa biz de muyluyuz”.  Yarıyıl tatili gelmişken çocuklarımıza şenlikle bir karne hediyesi vermek istedik. Tüm çocuklarımızı 23- 26 Ocak tarihleri arasında düzenlediğimiz Yarıyıl Çocuk Şenliğimize bekliyoruz” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum