DSİ 2. Bölge Müdürlüğü’nde bayrak değişimi
  • Reklam

DSİ 2. Bölge Müdürlüğü'nde bayrak değişimi

DSİ 2. Bölge Müdürlüğü’nde bayrak değişimi. Ankara’ya tayini çıkan Saadetin Ceylan’ın yerine DSİ 2. Bölge Müdürü olarak atanan Hüseyin Koray Bilgi, düzenlenen törenle bayrağı teslim aldı.

DSİ 2. Bölge Müdürlüğü'nde bayrak değişimi
15 Aralık 2023 - 12:04
DSİ 2. Bölge Müdürlüğü’ne atanan Hüseyin Koray Bilgi düzenlenen devir teslim töreni ile yeni görevine başladı. 1 yıldır DSİ 2. Bölge Müdürlüğü’nü yürüten Saadettin Ceylan’dan görevi teslim alan Hüseyin Koray Bilgi, Saadettin Ceylan’a hizmetleri için teşekkür etti. Çiçek ve plaket verdi.Çalışmaların hız kesmeden, belirlenen takvim doğrultusunda aralıksız şekilde devam edeceğini kaydeden DSİ 2 Bölge Müdürü Hüseyin Koray Bilgi, “ DSİ 2. Bölge Müdürlüğü sorumluluk sahasındaki Küçük Menderes, Gediz ve Bakırçay havzalarını Türk tarımı ve ekonomisi için önemini çok iyi biliyoruz. Hedefimiz bütün projelerimizi sorunsuz şekilde sürdürüp, oluşturacağımız yeni projelerle bölge insanına hizmet etmek. 7 gün 24 saat vatandaşımızın emrinde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

DSİ 2. Bölge Müdürü Hüseyin Koray Bilgi, daha önce DSİ 4. Bölge (Konya) Müdürlüğü’nde Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum