• Reklam

Denizli'de kartpostallık manzaralar

DENİZLİ'de etkili olan kar yağışı parklarda kartpostallık manzaralar oluşturdu. Pazar gününü fırsat bilen vatandaşlar da parklara giderek hem manzaranın hem de karın tadını çıkardı. Ayrıca karla kaplanan kentte sokak hayvanları da unutulmadı.

Denizli'de kartpostallık manzaralar
23 Ocak 2022 - 17:43 - Güncelleme: 23 Ocak 2022 - 17:44
Denizli Büyükşehir Belediyesi dünden itibaren etkisini gösteren kar yağışına karşı sorumluluk alanındaki yollarda 150 araç, 300 kişilik ekiple çalışmalarını sürdürürken, tüm şehir beyaza büründü. Özellikle Denizli Büyükşehir Belediyesi'nin kente kazandırdığı Çamlık, İncilipınar, Adalet ve Servergazi Parkı başta olmak üzere pazar gününü de fırsat bilen Denizlililer muhteşem manzaranın tadını çıkardı. Sevdikleriyle kartopu oynayıp kardan adam yapan vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çekti. Büyükşehir Belediyesi ekipleri sokak hayvanları için de tedbir aldı. Bu kapsamda beyaz örtü ile kaplanan kentte can dostlar için besleme çalışması gerçekleştiren Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı ekipleri, sokak hayvanlarının yoğun olarak bulunduğu cadde, sokak, park ve yeşil alanlara mama bırakıyor.
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, kar yağışını sevinçle karşıladıklarını belirterek, "Kar berekettir. İnşallah bereket yağmaya devam eder. Biz tüm ekiplerimizle gece gündüz çalışıp vatandaşlarımızın olumsuzluk yaşamaması için sahada olmaya devam edeceğiz" dedi.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum