Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir teşkilatı ile bir araya geldi!

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir teşkilatı ile bir araya geldi!

  AK Parti İzmir İl Teşkilatı bugün tam kadro Ankara’ya davet edildi. AK Parti İzmir İl Başkanı ve İzmir teşkilatı üyeleri Genel Merkez'de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, İzmir teşkilatı ile bir araya geldi!
  13 Aralık 2023 - 13:50 - Güncelleme: 13 Aralık 2023 - 13:53
  Toplantının ana gündemi 31 Mart 2024'te yapılacak yerel seçimler ve adaylar olduğu öğrenildi. Öte yandan AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı toplantıya dair sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Artık İzmir’imizde 31 Mart zaferimize olan inancın, AK Partimize olan sarsılmaz güvenin rüzgarları esiyor...Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde İzmir’imizin hak ettiği eser ve hizmetlerle buluşması için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz." dedi.  31 Mart 2024 yerel seçimlerine aylar kala partilerde aday belirleme hareketliliği devam ediyor.

  AK Parti’de temayül yoklamasının ardından adayların kim olacağı sorusu merak ediliyor.

  AK Parti İl Başkanı Bilal Saygılı, AK Parti İzmir Milletvekilleri, AK Partili belediye başkanları, AK Parti 30 ilçe başkanı, AK Parti İzmir 30 ilçe kadın kolu ve gençlik kolu başkanları AK Parti Genel Merkezi tarafından Ankara’ya davet edildi.  İzmir heyeti Genel Merkez'de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. 

  Erdoğan liderliğinde yapılan toplantıya Genel Başkan Vekilleri Efkan Ala ve Mustafa Elitaş, AK Parti Teşlikat Başkanı Erkan Kandemir, Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ, Gençlik Kolları Genel Başkanı Eyüp Kadir İnan katıldı.  Toplantının ana gündemini yerel seçimler ve adaylar oluşturdu.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum