• Reklam

CHP'nin yeni başkanı 'teşekkür' ziyaretinde

CHP İzmir İl Başkanlığı'na atanan Şenol Aslanoğlu, İBB Başkanı Tunç Soyer ile birlikte Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

CHP'nin yeni başkanı 'teşekkür' ziyaretinde
11 Ocak 2023 - 16:27
Cumhuriyet Halk Partisi Merkez Yönetim Kurulu kararıyla, Cumhuriyet Halk Partisi İzmir İl Başkanlığı görevine getirilen Şenol Aslanoğlu, Ankara’ya giderek parti genel merkezinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.    
Ziyaretin amacının kendisine verilen onurlu görev için teşekkür etmek olduğunu söyleyen Aslanoğlu’na, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’de eşlik etti. Görüşmede CHP Genel Sekreteri, İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke de hazır bulundu.

GECEMİZİ GÜNDÜZÜMÜZE KATACAĞIZ
CHP İzmir’in yeni il başkanı olan Aslanoğlu ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:
"Bugün İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer ile birlikte, Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nu ziyaret ettik. Bu ziyaretin amacı, artık millet iktidarının kuruluşuna günler kalmışken, İzmir gibi Türkiye’nin gözbebeği bir kentte, partimizin il başkanlığı gibi önemli ve onurlu bir göreve beni layık görmesinden dolayı teşekkürlerimi sunmaktı.
Böylesine önemli günlerden geçerken, Türkiye'de çok büyük işlere imza atan, muhalefetteyken iktidardaymışçasına, emekliye 2 maaş ikramiyeyi verdiren, 3600 ek göstergeyi yasalaştıran ve EYT’nin çıkarılmasını sağlamış olan Sayın Genel Başkanımızın, bu inanılmaz performansını bizlerde örgütümüz ile birlikte İzmir’de ortaya koyacağız. Bunun sözünü Sayın Genel Başkanımıza verdik. İzmir'in Millet iktidarına, hem sahada hem sandıkta en büyük katkıyı vermesi için gecemizi gündüzümüze katacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın."

YORUMLAR

  • 0 Yorum