• Reklam

CHP'li Sapan'dan Kılıçdaroğlu'na: Sen mi hak, hukuk, adalet getireceksin!

CHP eski milletvekili Yıldıray Sapan, Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olarak gösterilmesine, 'Kılıçdaroğlu mu hak, hukuk, adalet getirecek?' ifadeleriyle tepki gösterdi.

CHP'li Sapan'dan Kılıçdaroğlu'na: Sen mi hak, hukuk, adalet getireceksin!
09 Mart 2023 - 14:10 - Güncelleme: 09 Mart 2023 - 14:12
Büyük kavgaların yaşandığı adaylık sonrası ise Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına yönelik tepkiler de art arda gelmeye devam ediyor. Bu tepkilerden en keskini ise kendi parti içerisinden yani CHP'den geldi.

FETÖ ve PKK seviciliğiyle suçladı
Eski CHP Antalya Milletvekili Yıldıray Sapan ateş püsküren açıklamasında Kılıçdaroğlu'nun PKK ve FETÖ seviciliği yaptığını söyledi.
"Sen mi hak, hukuk ve adaleti getireceksin!" diye seslenen Sapan paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
"İhale hırsızlarını Meclis'e sokan, sabah söylediğini akşam inkar eden, depremzedeler yerine adaylığını önceleyen, CHP'yi mezhepçi parti yapan, Atatürk'ten nefret eden, Seyit Rıza, FETÖ ve PKK seviciliği yapan, tüm Atatürkçüleri ihraç eden Kılıçdaroğlu mu hak-hukuk-adalet getirecek?!
Tam 20 yıldır yakından tanırım Kılıçdaroğlu’nu. Şahit olduğum onlarca olaydan sonra uyarmayı görev sayıyorum. AK Parti ve kadrolarına rahmet okutturacağına emin olabilirsiniz! Madem dürüstsün, depremde yıkılan yapıların çoğunun müsebbibinin CHP’li belediyeler olduğunu söyle!"

YORUMLAR

  • 0 Yorum