• Reklam

CHP İzmir'de İlçe başkanı meclis üyesini darp etti!

31 Mart yerel seçimlerinde CHP'li İlkay Çiçek'in başkan olduğu Menderes'te ortalık karıştı. Menderes Belediye Meclis Üyesi CHP’li Harun Bila, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP Menderes İlçe Başkanı Hakan Karakurt, başkan yardımcısı Emrah Işık ve meclis üyesi Rüzgar Sönmez'in bir anlaşmazlıktan dolayı kendisini darp ettiklerini iddia etti.

CHP İzmir'de İlçe başkanı meclis üyesini darp etti!
16 Nisan 2024 - 12:23 - Güncelleme: 16 Nisan 2024 - 12:31

Yerel seçimlerde CHP'li İlkay Çiçek'in yüzde 46,11'lik oy oranıyla seçimi kazandığı Menderes'te şok bir iddia ortaya atıldı.

Mazbatasını alıp görevine başlayan Başkan Çiçek, ilk meclis toplantısını geçtiğimiz günlerde yaparak, komisyonlar ve grup yönetimi belirlenmişti. Gerçekleşen meclisin ardından meclis üyeleri arasında görev dağılımı nedeniyle bir kriz yaşandığı iddia edilmişti.

Bu iddialara bir yenisini de CHP Mendere Belediye Meclis Üyesi Harun Bila ekledi. Bila, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP Menderes İlçe Başkanı Hakan Karakurt, başkan yardımcısı Emrah Işık ve meclis üyesi Rüzgar Sönmez'in bir anlaşmazlıktan dolayı kendisini darp ettiklerini iddia etti.

Meclis Üyesi Bila'nın yaptığı paylaşım şu şekilde;

"Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Hakan Karakurt, Başkan Yardımcısı Emrah Işık ve Meclis Üyesi Rüzgar Sönmez’in menfaat ve rantlarına karşı çıktığımız için darp edildik."

Olayda saldırıya uğrayan Meclis Üyesi Bila'nın gözünde morluklar oluşması sebebiyle hastaneye giderek darp raporu aldığı öğrenildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum