CHP Bayraklı adayı İrfan Önal, şehit ailelerini ziyaret etti

  CHP Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, Şehit Ümit Boz ve Şehit Teğmen Önder Sert’in ailelerini ziyaret etti.

  CHP Bayraklı adayı İrfan Önal, şehit ailelerini ziyaret etti
  15 Mart 2024 - 11:18

  Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, şehit ailelerini ziyaret etti. Önal’a, CHP Genel Başkan Yardımcısı Yankı Bağcıoğlu da eşlik etti. İlk olarak Şehit Ümit Boz’un ailesini ziyaret eden Önal ve Bağcıoğlu, aileyle sohbet etti.

   Ardından Şehit Teğmen Önder Sert’in ailesini ziyaret eden İrfan Önal, “Vatanımız uğruna şehit düşen Önder Sert ve Ümit Boz ile tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.
     Şehitlerimizin aileleri, bizlerin ailesidir. Göreve geldikten sonra da sık sık Şehidimiz Önder Sert’in annesi Ruziye annemizi de Şehidimiz Ümit Boz’un babası Fehmi babamızın da yanına geleceğim. Kahramanlar evlatlarının anılarını yaşatmayı da sürdüreceğiz” dedi.

   

  Önal, “Bizler Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, kadim silah arkadaşları ve aziz milletimizin “Mevzubahis vatansa; gerisi teferruattır.” anlayışıyla gösterdikleri adanmışlıkla, emperyalist devletlere karşı verdiğimiz mücadeleyi kazanarak bugünlere gelebildik. Tekrar tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.


  YORUMLAR

  • 0 Yorum