• Reklam

Çamdibi Kapalı Pazar Yeri'nde büyük dönüşüm başlayacak

Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, Çamdibi Kapalı Pazar Yeri’nde incelemeler yaptı. Sabahın ilk ışıklarıyla, henüz pazarcı esnafı tezgahını yerleştirirken binaya gelen Başkan Eşki, hem eksiklikleri yerinde tespit etti hem de istek ve şikayetleri dinledi.

Çamdibi Kapalı Pazar Yeri'nde büyük dönüşüm başlayacak
18 Nisan 2024 - 11:56
Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki, Çamdibi Kapalı Pazar Yeri’nde incelemeler yaptı. Sabahın ilk ışıklarıyla, henüz pazarcı esnafı tezgahını yerleştirirken binaya gelen Başkan Eşki, hem eksiklikleri yerinde tespit etti hem de istek ve şikayetleri dinledi. Pazar Yeri’nin tamamını bakım ve onarımı için hazırlıkların başladığını söylen Başkan Eşki, “Hem esnafın hem de alışverişlerini yapan Bornovalıların tertemiz ve güvenli bir pazar yerine kavuşması için bütün eksiklik ve aksaklıkları gidereceğiz. Bu çalışma Pazar yerleriyle sınırlı olmayacak. Bornovalılara hizmet veren tüm tesislerimizde benzer biçimde kapsamlı bir dönüşüm gerçekleşecek” dedi.
 
Çamdibi’ne layık olacak
 
Yapacakları çalışmanın Çamdibi Kapalı Pazar Yeri’nin sorunlarını köklü bir şekilde çözeceğini söyleyen Başkan Eşki, “Adaylık çalışmalarım sırasında not almaya başladığımız işlemlere neşteri vuruyoruz. Pazaryerinden hem esnafımızın hem de Bornovalıların büyük şikayeti vardı. Burada hem büyük bir tadilat, tamirat, temizlik yapılacak hem de zabıtamız gerekli düzenlemeleri yapacak. Her seferinde pazarın yapılmasının ardından buradaki tezgahlar kaldırılacak ve kapsamlı bir temizliğe girilecek. Su damlayan yerler, kırık camlar, giderler gibi akla gelecek her noktaya dokunacağız. Burası Çamdibi halkının layık olduğu bir şekilde temiz, düzgün, intizamlı bir yer haline gelecek” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum