• Reklam

Bucalılar 14 Şubat programında Görkem Duman'la bir araya gelecek

CHP’li Buca Belediye Başkan Adayı Görkem Duman, 14 Şubat Sevgililer Günü programında Bucalılarla ünlü sanatçı Hüseyin Turan konserinde buluşacak.

Bucalılar 14 Şubat programında Görkem Duman'la bir araya gelecek
13 Şubat 2024 - 16:30
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Buca Belediye Başkan Adayı Mimar Görkem Duman, “Önce Buca öncü Buca” sloganıyla yürüttüğü seçim çalışmaları kapsamında 14 Şubat Sevgililer Günü’nde hemşehrileriyle çok coşkulu bir konserde buluşacak. İzmir’de yetişen ve tüm Türkiye’nin türküleriyle sevdiği ünlü sanatçı Hüseyin Turan konserinde buluşacak binlerce Bucalı, ilçeye olan sevgisini sevilen eserlerle dile getirecek. Kasaplar Meydanı’nda saat 19.00’da gerçekleşecek olan toplantıya tüm hemşehrilerini davet eden Görkem Duman, buluşmayı sabırsızlıkla beklediklerini dile getirdi.“BUCAMIZ TÜRKÜLER KADAR ZENGİN BİR KÜLTÜRE SAHİP”

“14 Şubat Sevgililer Günü’nde Hüseyin Turan türküleriyle bütün Buca’ya sevgimizi haykıracağız” diyen Duman, sosyal medya hesaplarından paylaştığı duyuru sonrası 7’den 77’ye bütün Bucalılardan teşekkür mesajları aldı. Duman, “Bucamız Anadolu türküleri kadar zengin ve renkli bir kültüre sahip. Deneyimli sanatçımız, Ege Üniversitesi Türk Müziği Konservatuvarı’ndan yetişmiş sevgili Hüseyin Turan’ın ezgileri ile coşkulu bir müzik şölenine hazırız. Herkesi Kasaplar Meydanı’na bekliyoruz” dedi.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum