• Reklam

Bucaklıoğlu, modern bir marina müjdesini verdi

Cumhur ittifakı Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Gümüş Saime Bucaklıoğlu, Güzelbahçe'nin sahilinde 100 deniz park ve 50 kara park kapasiteli modern bir marina yapılacağının müjdesini verdi.

Bucaklıoğlu, modern bir marina müjdesini verdi
27 Mart 2024 - 13:21

Marina projesiyle ilgili olarak açıklamalarda bulunan Cumhur ittifakı Güzelbahçe Belediye Başkan adayı Bucaklıoğlu, "Güzelbahçe'nin deniz turizmi potansiyelini maksimum düzeyde değerlendirmek ve halkımıza modern bir marina kazandırmak için kararlıyız. 100 deniz park ve 50 kara park kapasiteli marina, bölgeye yatırım yapmak isteyenler için cazip bir nokta olacak. Ayrıca, deniz severler için daha konforlu ve güvenli bir liman sağlayarak Güzelbahçe'nin turizm potansiyelini artırmayı hedefliyoruz." dedi.

AK Parti Güzelbahçe Belediye Başkan Adayı Gümüş Saime Bucaklıoğlu; "Sahil alanlarını daha da geliştirmek ve halkın yaşam kalitesini artırmak amacıyla büyük çaplı bir peyzaj düzenleme projesini başlatacağız. Bu proje kapsamında sahil şeridi genişletilerek yürüyüş ve bisiklet yolları yapılacak, deniz seyir iskeleleri oluşturulacak ve modern oturma grupları yerleştirilecektir. " dedi.

 

Sahil ve peyzaj düzenleme projesi

 

Bucaklıoğlu açıklamalarına şu şekilde devam etti; "Sahil peyzaj düzenleme projesi, Güzelbahçe'nin doğal güzelliklerini koruyarak yaşam alanlarını daha işlevsel hale getirecek. Yapılacak olan yürüyüş ve bisiklet yolları, hem spor yapmak isteyenler için ideal bir ortam sunacak hem de halkın deniz manzarasının tadını çıkarabileceği güzel bir alan oluşturacaktır. Deniz seyir iskeleleri ise, ziyaretçilere denizle iç içe vakit geçirme fırsatı sunacak. Burada hem denizi izleyip, dinlenebilecek hem de balık tutma gibi aktiviteler yapabilecekler. Modern oturma grupları ise, sahilin estetik görünümünü tamamlayacak ve ziyaretçilere rahat bir dinlenme alanı sağlayacaktır. " dedi.

 

AK Parti Güzelbahçe Belediye Başkanı Adayı Bucaklıoğlu projenin halkın yaşam kalitesini artıracağına inandığını belirterek, "Bu peyzaj düzenleme projemizle hem doğayı koruyacak hem de halkımızın daha sağlıklı ve keyifli vakit geçirmesini sağlayacağız. Güzelbahçe'nin sahilinde yapılacak bu yeniliklerle, bölgeye olan ilgi ve değer daha da artacak." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum