• Reklam

Buca millî takım için tek yürek oldu

Buca, A Millî Futbol Takımı'nın EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Çekya ile mücadelesinde tek yürek oldu.

Buca millî takım için tek yürek oldu
27 Haziran 2024 - 10:10
Buca, A Millî Futbol Takımı'nın EURO 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda Çekya ile mücadelesinde tek yürek oldu.  Belediye Başkanı Görkem Duman, “Çok gururluyuz. Ancak heyecanımız daha da artıyor. Önümüzde Avusturya maçı var. O maçtan da galibiyet ile çıkmayı diliyoruz” dedi.

Buca Belediyesi, A Milli Futbol Takımı'nın Çekya ile karşılaştığı Avrupa Futbol Şampiyonası maçı için Hasanağa Bahçesi’nde dev ekran kurdu.  Alanı kırmızı beyaz formalarıyla dolduran onlarca Bucalı ellerinde Türk bayraklarıyla coşku dolu bir gece yaşadı. Buca Belediye Başkanı Görkem Duman da millî heyecana dev ekran karşısında vatandaşlarla birlikte ortak oldu.

ÇOK GURURLUYUZ

Türkiye, Çekya'yı 2-1 yenerek F grubunu 6 puanla ikinci sırada tamamlarken Belediye Başkanı Görkem Duman, “Bu başarıyı bekliyorduk. Çok gururluyuz. Ancak heyecanımız daha da artıyor. Önümüzde Avusturya maçı var. O maçtan da galibiyet ile çıkmayı diliyoruz. Millî sporcularımız dünyanın pek çok yerinde farklı branşlarda başarılar ile ülkemize dönüyorlar. Bu anlamda Türkiye’nin ismini, altın harflerle, dünya gündemine yazdırmayı sürdüreceğiz ” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum