Olgun Atila
  • Reklam

Bornova eski Belediye Başkanı Olgun Atila Büyükşehir'e aday adayı oldu!

Bornova eski Belediye Başkanı Olgun Atila, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı adayı oldu. Atilla dosyasını 2 Aralık Cumartesi günü CHP İzmir İl Başkanlığına teslim edecek.

Bornova eski Belediye Başkanı Olgun Atila Büyükşehir'e aday adayı oldu!
29 Kasım 2023 - 13:00 - Güncelleme: 29 Kasım 2023 - 13:01
31 Mart 2024 yerel seçimlere aylar kala siyasi partilerde başvuru yoğunluğu yaşanıyor. 

Bornova eski Belediye Başkanı Olgun Atila, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkan aday adaylığı için harekete geçti.

2 Aralık Cumartesi günü aday adaylığı için dosyasını CHP İzmir İl Başkanlığına teslim edeceğini duyuran Atila, "İlk gençlik yıllarımdan itibaren fiilen içinde olduğum siyasal yaşamımda 2009-2014 arasında CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği, 2014-2019 yılları arasında Bornova Belediye Başkanlığı’nda elde ettiğim çok kıymetli yönetim tecrübesini gençliğin enerjisiyle harmanlayıp güzel İzmir’imizin çok daha iyi yönetilmesi için harcamaya talibim" dedi. 

Olgun Atila'nın sosyal medya paylaşımı şu şekilde;

"Güzel İzmir’imizin güzel insanları…

Doğduğumuz, büyüdüğümüz ve de yaşadığımız bu nadide kenti daha da güzelleştirmek için yeni bir yolculuğa çıkmaya karar verdim.

Bu önemli kararı siz çok kıymetli dostlarımın, yol arkadaşlarımın teşviki, telkini ve de tavsiyeleri üzerine aldım. Dün olduğu gibi bugün de ‘kendimizden önce kentimiz’ anlayışını merkeze alan, çalışkan, üretken, çözümden yana, birlikte üretim-birlikte yönetim anlayışını benimseyen, ranta değil halka yakın durmaya özen gösteren anlayışımızı İzmir’imizin tamamına taşımak için yola çıkıyoruz.

İlk gençlik yıllarımdan itibaren fiilen içinde olduğum siyasal yaşamımda 2009-2014 arasında CHP Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği, 2014-2019 yılları arasında Bornova Belediye Başkanlığı’nda elde ettiğim çok kıymetli yönetim tecrübesini gençliğin enerjisiyle harmanlayıp güzel İzmir’imizin çok daha iyi yönetilmesi için harcamaya talibim.

Değişim temasıyla Türk siyasi yaşamında yeni bir sayfa açan Genel Başkanımız Özgür Özel’in kendisi gibi eğitimli, genç, dinamik kadrosuyla çıktığı iktidar yolculuğuna İzmir’den katkı koymak, ülkeye örnek gösterilecek yerel yönetim performansıyla desteklemek kararlılığındayım.

Halkımızdan aldığımız gücün sorumluluğu ile, liyakat ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda,Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ‘ün bize gösterdiği yolda, İzmir’imize hizmet etmek üzere İzmir Büyükşehir Başkanlığı’na aday adaylığı dosya tesliminde 2 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 14.00’de CHP İzmir İl Başkalığı’da birlikte olmak dileğiyle…. "

YORUMLAR

  • 0 Yorum