Bornova'da Dağ ve Çayır'a coşkulu karşılama!

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ ve Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, Nakliyeciler Sitesi’nde nakliyeci esnafı ile bir araya geldi.

  Bornova'da Dağ ve Çayır'a coşkulu karşılama!
  07 Mart 2024 - 09:14

  İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ ve Bornova Belediye Başkan Adayı Cevdet Çayır, Nakliyeciler Sitesi’nde nakliyeci esnafı ile bir araya geldi. Nakliyeciler Sitesi’nin kentin gücünü ve dinamizmini temsil eden önemli bir merkez olduğunu ifade eden Çayır, ‘’Bornova’nın geleceğini inşa ederken, nakliyeci esnafımızın da daha iyi şartlarda çalışabilmesi, daha fazla kazanabilmesi ve daha güvenli bir şekilde işlerini yapabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bornova’yı kucaklayan bir yönetim anlayışıyla, bu kente hizmet etmek için yola çıktık.’’ dedi.

  Bornova Işıkkent'te bulunan Nakliyeciler Sitesi, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için hareketlenen atmosferde, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ, Bornova Belediye Başkan adayı Cevdet Çayır ve beraberindeki heyeti ağırladı. Bu önemli ziyaret kapsamında, nakliyeci esnafıyla bir araya gelerek desteklerini ifade eden AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Hamza Dağ ve Cevdet Çayır, Nakliyeciler Sitesi'nde büyük bir coşkuyla karşılandı.

  Birlikte, daha güçlü, daha güzel bir Bornova için çalışacağız

   

  Cevdet Çayır, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Nakliyeciler Sitesi'nin İzmir'in ekonomik dinamiklerinden biri olduğunu ve esnafın yaşadığı sorunları dikkate alarak çözüm odaklı bir yaklaşımla hareket edeceklerini belirtti.  Çayır, "Değerli nakliyeci esnafıyla bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduk. Nakliyeciler Sitesi, İzmir'in ticaret ve ekonomi hayatında önemli bir yere sahip olan, bu şehrin gücünü ve dinamizmini temsil eden önemli bir merkezdir. Nakliyeciler, her gün kendi emeği ile bu şehrin döngüsünü sağlayarak, ekonomimizin can damarı olmaya devam ediyor. Bu nedenle, onların yaşadığı sorunları dinlemek, ihtiyaçlarınızı anlamak ve çözüm bulmak benim için büyük bir sorumluluktur. Bornova’nın geleceğini inşa ederken, nakliyeci esnafımızın da daha iyi şartlarda çalışabilmesi, daha fazla kazanabilmesi ve daha güvenli bir şekilde işlerini yapabilmesi için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bizler, Bornova’nın dört bir yanındaki esnafımızın, çiftçimizin, emeklimizin, gencimizin ve kadınlarımızın yanındayız. Birlikte daha güçlüyüz, birlikte daha güzel bir İzmir inşa edeceğiz. Hemşehrilerimizin desteği ve dualarıyla, Bornova’yı kucaklayan, herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışıyla, bu kente hizmet etmek için yola çıktık. Birlikte, daha güçlü, daha güzel bir Bornova için çalışacağız.’’ dedi.


  YORUMLAR

  • 0 Yorum