Reklam

Birbirlerini sildiler, takipten çıktılar

2021 yılının ilk aylarında yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir, birlikteliklerini sonlandırdı. Yakın çevresine, "Bu kez kesin bitti, bir daha geri dönüş yok!" dedikleri ileri sürülen ikiliden Özdemir, Koç'u sosyal medyadan takip etmeyi bıraktı

Birbirlerini sildiler, takipten çıktılar
14 Ocak 2022 - 15:48
2021'in sürpriz aşklarından olan Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir hakkında sürpriz bir iddia ortaya atılmıştı. Sık sık 'ayrılık' haberleriyle gündeme gelen ancak her defasında dedikoduları yalanlayan ikilinin bu kez yollarını kesin olarak ayırdığı konuşuluyordu.

"BİR DAHA GERİ DÖNÜŞ YOK!"

İlişkilerini sonlandıran çiftin yakın çevresine, "Bu kez kesin bitti, bir daha geri dönüş yok!" dediği ileri sürülmüştü. İkilinin ayrılık nedeninin Oğuzhan Koç'un evliliğe yanaşmaması olduğu da konuşuluyordu.

ESKİ AŞKINI SİLDİ

Dedikodular gerçek çıktı. Konuyla ilgili henüz açıklama yapmayan çift, birlikte çekilen fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından silerek söylentileri doğruladı.

Ayrıca Özdemir'in, Koç'u takipten çıktığı da görüldü. Oğuzhan Koç ise hala eski aşkını Instagram'da takip ediyor.

ÇEŞME'DE BELGELENMİŞTİ

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un birlikteliği, 2021'in ilk günlerinde ortaya çıkmıştı. Aşk, dört günlük sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu yılbaşında Çeşme'de tatil yapan ikilinin fotoğraflarının çekilmesiyle belgelenmişti.

"GÜZEL BİR SÜRECİN ARİFESİNDEYİZ"

Oğuzhan Koç, ocak ayında, "Güzel bir sürecin arifesindeyiz." diyerek, Özdemir ile aşklarını duyurmuştu. Koç'un aşkını ilan etmesinin ardından ikili, beraberliklerini sosyal medyaya taşımıştı.

'İHANET' İDDİALARI

Özdemir, 2017’de Oğuzhan Koç'un programına katılmıştı. Ünlü oyuncu, Oğuzhan Koç’u 4 Eylül 2019’da verdiği konsere de yalnız bırakmamıştı. Konsere o dönem Koç'un sevgilisi Yağmur Tanrısevsin de katılmıştı. Konserden 3 ay sonra ikili ayrılık kararı almıştı.

Yağmur Tanrısevsin ile Ekim 2019'da ayrılan Koç'un, bir ay sonra Emirgan'da Demet Özdemir ile görüntülenmesi ihanet iddialarını da beraberinde getirmişti.

Aynı mekandan çıkan ikiliden Demet Özdemir, kısa bir süre sonra yolda taksiden inip, Koç'un aracına binmişti. İkili, beraber şarkıcının Beykoz'daki evine giriş yapmıştı. Bu gelişmeler üzerine Yağmur Tanrısevsin, sıkı dostu olan Demet Özdemir'i sosyal medyada takipten çıkmıştı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum