• Reklam

Belediye başkanından Balçova'da şehit aileleri onuruna yemek  

İZMİR'in Balçova Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle ilçedeki şehit yakınları onuruna yemek düzenledi.

Belediye başkanından Balçova'da şehit aileleri onuruna yemek  
19 Mart 2023 - 12:17 - Güncelleme: 19 Mart 2023 - 12:19

Balçova Belediyesi, 18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle yemek düzenledi. Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya'nın düzenlediği yemeğe Balçova'da oturan şehit yakınları ve belediye meclis üyeleri katıldı.
Belediye Tesisleri'nde düzenlenen yemeğin ardından şehitler için dua okundu. Şehit yakınlarına hitaben bir konuşma yapan Balçova Belediye Başkanı Fatma Çalkaya, "Sizlerin yakını olan şehitler bu vatan için canını feda etti. Bizler de onların canları pahasına vatan yaptıkları bu topraklarda yaşıyoruz. Bu nedenle onlara ve onların emaneti olan sizlere minnettarlığımızı sözlerimiz ile anlatmamız çok zor. Bizler görevlerimizi en iye şekilde yapmaya çalışarak onlara olan borcumuzu ödemeye çalışıyoruz" dedi. Balçova Belediyesi'nin şehit ailelerinin ve gazilerin hep yanında olduğunu da ifade eden Çalkaya, "Arkadaşlarım her hafta sizleri arayarak bir ihtiyacınızın olup olmadığını öğrenmeye çalışıyor. Amacımız sizlerin dileklerini ve taleplerini gecikmeden yerine getirebilmek. Sizden de ricamız problemlerinizi veya taleplerinizi bizimle sürekli paylaşmanız. Biz sadece bir gün değil yılın 365 günü sizlerin emrindeyiz" ifadelerini kullandı.(DHA)

YORUMLAR

  • 0 Yorum