• Reklam

Belediye Başkanı Batur, yanan ilkokulda incelemelerde bulundu

İZMİR'in Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, çıkan yangında ağır hasar gören Necatibey İlkokulu'na giderek incelemelerde bulundu. Yangın sonrası oluşan molozun temizliği için talimat veren Batur, "Okulumuz için elimizden ne geliyorsa yapmak için ekiplerimizle buradayız" dedi.  

Belediye Başkanı Batur, yanan ilkokulda incelemelerde bulundu
12 Aralık 2022 - 12:24 - Güncelleme: 12 Aralık 2022 - 12:25

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak ilçe sınırları içinde bulunan ve çıkan yangın sonucu ağır hasar gören Necatibey İlkokulu'nda incelemelerde bulundu.
Konak Belediyesi bürokratları ile birlikte gerçekleştirdiği incelemelerde Konak İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdal Şimşek ve Okul Müdürü Aslı Esra Kaplan'a da geçmiş olsun dileklerinde bulunan Batur, "Okulumuz için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız" dedi. Necatibey İlkokulu'nun bölgenin en önemli okullarından biri olduğunu belirten Batur, çalışma arkadaşlarına gerekli talimatları verdiğini de söyledi. Batur, "Konak Belediyesi'nin temizlik ve fen işleri ekipleri okulda yangın sonucunda kullanılamaz hale gelen eşyaları çıkardı ve gerekli temizlik işlerine başladı. Okulumuz için elimizden ne gerekiyorsa yapmak için ekiplerimizle buradayız. Çalışma arkadaşlarımız zaten gereken her şeyi burada yapacaklar. Önemli olan çocuklarımızın derslerinden kalmamaları. Biz de burada Konak Belediyesi olarak ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Konak İlçe Milli Eğitim Müdürü Serdal Şimşek'e, Okul müdiremiz Aslı Esra Kaplan'a, öğretmenlerimize geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum" dedi. (DHA)


 

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum