BBP lideri Mustafa Destici trafik kazası geçirdi

  Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, seçim çalışmaları için bulunduğu Tokat’ta trafik kazası geçirdi. Kazada, Destici ile araçta bulunan 3 kişi yaralandı. Genel durumunun iyi olduğu bildirilen Destici ile BBP Tokat İl Başkanı Mustafa Omalar, ilk müdahalenin ardından ambulansla hastaneye sevk edildi.

  BBP lideri Mustafa Destici trafik kazası geçirdi
  04 Mart 2024 - 16:19
  Seçim çalışmalarını Tokat’ta sürdüren Büyük Birlikte Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, trafik kazası geçirdi.

  Reşadiye ilçesine 15 kilometre kala meydana gelen kazada Destici ve araçta bulunan 3 kişi yaralandı.  Tokat Valisi Numan Hatipoğlu, kazada yaralanan Destici’ye ilk müdahalenin Reşadiye Devlet Hastanesi’nde yapıldığını, Destici ile BBP Tokat İl Başkanı Mustafa Omalar’ın daha sonra ambulansla Tokat Devlet Hastanesi’ne sevk edildiğini açıkladı.

  Vali Hatipoğlu, Destici’nin genel sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.  Kazaya ilişkin açıklama yapan BBP Reşadiye İlçe Başkanı Kemal Seylek, “Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin içinde bulunduğu minibüs, ilçe yakınlarında kaza yaptı. Başkanımızın durumu iyi. Tedavileri için Tokat’a sevk edildi.” dedi.  CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’DAN “GEÇMİŞ OLSUN” TELEFONU

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kazanın ardından BBP lideri Destici’yi arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum