Bayraklı'nın anaokullarında ilk kez okulla tanıştılar

İZMİR'in Bayraklı Belediyesinin okul öncesi eğitim kurumlarında 2023-2024 eğitim-öğretim sezonu başladı. Ayda Bebek ve Elif Bebek anaokullarındaki yüzlerce çocuk, ilk kez okul heyecanı yaşadı. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Yeni dönem tüm çocuklarımıza ve ailelerine hayırlı olsun. Geleceğin aydınlık bireyleri için tüm imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz" dedi.  

Bayraklı'nın anaokullarında ilk kez okulla tanıştılar
04 Eylül 2023 - 13:01 - Güncelleme: 04 Eylül 2023 - 13:03

Bayraklı Belediyesi'nin Ayda Bebek ve Elif Bebek anaokullarında yeni sezon başladı. Ayda Bebek ve Elif Bebek anaokullarına kayıt olan toplam 263 öğrenci, ilk günden kreşin sosyal ve kültürel aktivitelerinden faydalandı, arkadaşlarıyla keyifli vakit geçirdi.
İlk haftayı yarım gün tanıma ve tanışma dersleriyle tamamlayacak öğrenciler, önümüzdeki haftadan itibaren eğitim almaya devam edecek.
Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Türkiye'ye örnek olmasını umduğumuz Bayraklı Eğitim Modeli ile katılımcı, demokratik, çevreci ve bilimsel bir eğitim anlayışını benimsiyoruz. Tek hedefimiz var; o da çocuklarımızı yarınlara en iyi şekilde hazırlamak. Bu konuda üzerimize ne düşüyorsa yapmaya ve tüm imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz. Ayda Bebek Anaokulu'nun ardından, 75. Yıl Mahallesi'nde Elif Bebek Anaokulu'nu hizmete açtık. Şimdi sırada Postacılar Mahallesi var. Pati izi Anaokulumuz da yakın zamanda eğitime başlayacak. Tüm öğrencilerimize yeni sezonda başarılar diliyorum" dedi.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum