• Reklam

Bayraklı'da yol ve kaldırım yenileme çalışmaları genişletildi

İzmir'in Bayraklı ilçesinde belediye tarafından 20 ayrı noktadaki asfaltlama, kaldırım yenileme ve kilit parke onarımlarına genişletilerek, hız verildi. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "İlçemizin ihtiyaç duyulan her noktasında asfalt ve kaldırım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz, Bayraklılılara daha modern ve daha konforlu yaşam alanları sunmak" dedi.

Bayraklı'da yol ve kaldırım yenileme çalışmaları genişletildi
08 Kasım 2023 - 17:40 - Güncelleme: 08 Kasım 2023 - 17:40

HER SOKAKTA ÇALIŞMA VAR

Bayraklı Belediyesi, ilçe genelinde aralıksız süren asfaltlama, kaldırım- kavşak onarımı ve kilit parke yenileme çalışmalarını genişletti. İlçenin ana arterlerini dev bir şantiyeye dönüştüren belediye ekipleri, Manas Bulvarı'ndaki asfalt çalışmalarını tamamladı, kaldırım düzenlemeleri hız kazandı. Haydar Aliyev ve Sakarya Caddesi'nde asfalt serimi tamamlandı, kilit parke, kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışmalarında da sona yaklaşıldı. Aliya İzetbegoviç Caddesi'nde kaldırım ve kilit parke onarımları da devam ediyor.

VATANDAŞLAR ÇOK MEMNUN

Sakarya Caddesi'nin Haşim İşcan ile kesiştiği noktada ve 286 sokakta kaldırım yenileme çalışmaları devam ederken, Ankara Caddesi yan yoldaki kaldırım çalışmaları da tamamlandı. Acil müdahale ekiplerinin sayısını artıran Bayraklı Belediyesi, ilçe genelinde asfalt yama ve onarım çalışma noktalarının sayısını da 17'ye yükseltti. Günlük 14 ton asfalt serimi yapıldığı belirtilirken yapılan çalışmalar vatandaşlarda da memnuniyet yarattı.

'KALICI ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ'

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "İlçemizin daha yaşanabilir ve modern hale gelmesi için ihtiyaç duyulan her noktada altyapı, asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dikkate alıyor, tüm ekiplerimizi seferber ederek eksikleri gideriyoruz. Kalıcı çözümler üreterek Bayraklı'yı yarınlara hazırlıyoruz. Hedefimiz, Bayraklılılara daha modern ve daha konforlu yaşam alanları sunmak" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum