Bayraklı’da engelliler günü kutlaması
  • Reklam

Bayraklı'da engelliler günü kutlaması

Toplumun her kesimine eşit ve adil hizmet anlayışıyla sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sunan Bayraklı Belediyesi, Dünya Engelliler Günü dolayısıyla etkinlik düzenledi.

Bayraklı'da engelliler günü kutlaması
05 Aralık 2023 - 12:35

İlçedeki özel gereksinimli vatandaşlar, ‘Spor Şenliği’nde bir araya geldi. Etkinlik, renkli görüntülere sahne oldu. Başkan Serdar Sandal, “Bayraklı’da 4,5 yılda engelleri kaldırarak kültürden sanata, spordan sağlığa kadar her alanda özel gereksinimli vatandaşlarımızın yanında olduk. Ailemizi asla yalnız bırakmadık, bırakmayacağız” dedi.

 

GÜN BOYU EĞLENDİLER

Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen Dünya Engelliler Günü etkinliğinde ilçede ikamet eden özel gereksinimli vatandaşlar, aileleri ve eğitmenler eşliğinde gün boyu eğlendi. Renkli görüntülere sahne olan spor şenliği kapsamında spor parkurları kurulan salonda Corn Hole, Curling, Basketbol, Hemsball ve Denge oyunlarına katılan vatandaşlar gün boyu eğlenme imkanı buldu. Etkinlik kapsamında katılımcılar, müzikler eşliğinde danslar da ederek aileleriyle birlikte unutulmaz anlar yaşadı. Dezavantajlı yarışmacılara günün anısına kupa ve madalya takdim edildi.

 

BAYRAKLI’DA ENGELLERİ KALDIRDIK

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Toplumun her kesimine yönelik adil ve eşit hizmet sunuyoruz. Bayraklı’da 4,5 yılda engelleri kaldırarak kültürden sanata, spordan sağlığa kadar her alanda özel gereksinimli vatandaşlarımızın yanında olduk. El birliği ile önümüze çıkan engelleri birlikte aştık. Çünkü biz büyük bir aileyiz. Her vatandaşımızın sesini duyduğumuzda her an yanlarında olmaya devam edeceğiz. Ailemizi asla yalnız bırakmayacağız” dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum