Bayraklı Çözüm Merkezi yenilendi

İZMİR'in Bayraklı Belediyesi, Bayraklı Çözüm Merkezi'ni yeniledi. Bayraklı Belediyesi, bundan sonraki süreçte '0232 477 20 00' numaralı telefondan ortak hizmet verecek. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal "Daha hızlı, daha kolay çözümler için, Çözüm Merkezimiz hizmetinizde" dedi.

Bayraklı Çözüm Merkezi yenilendi
27 Haziran 2022 - 18:27 - Güncelleme: 27 Haziran 2022 - 18:27

Bayraklı Belediyesi, vatandaşlardan gelen talep ve önerileri daha hızlı çözüme kavuşturmak için, Çözüm Merkezi'ni yeniledi. Hem Çağrı Merkezi hem de Whatsapp İletişim Hattı'nı tek numarada birleştiren belediye birimlerine, bundan böyle tüm talep ve öneriler için '0232 477 20 00' numaralı telefondan ulaşılabilecek. Vatandaşlar bu numarayı ister arayarak, isterse yazarak sorunlarına çözüm arayabilecek. Yeni sistem sayesinde vatandaşların ilettiği mesajlar ve alınan çağrılar ilgili müdürlüklere yönlendirilecek ve çözüme ulaştırılarak vatandaşlara kısa sürede dönüş sağlanacak.

'DAHA HIZLI VE ETKİN HİZMET'

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Yeni teknolojik gelişmeler ışığında yenilediğimiz merkezimiz sayesinde hem yurttaşlarımızla daha kolay iletişim kuracağız hem de talep ve önerileri en kolay yoldan çözüme kavuşturacağız. Vatandaşlarımızın ilettiği mesajlar doğrudan ilgili birimlerdeki yetkili arkadaşlarımıza iletilecek ve hızla yanıt verilip, sorunlar en kısa sürede giderilecek" dedi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum