• Reklam

Bayraklı Adayı İrfan Önal, emekli astsubaylarla buluştu

CHP Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal,  TEMAD Bayraklı şubesini ziyaret etti. Önal, “Çocuklarımıza sahip çıkacağız, onlarla hayatı paylaşacağız. Amacımız, ortak paydada aşımızı, ülkemizi büyütmek” dedi.

Bayraklı Adayı İrfan Önal, emekli astsubaylarla buluştu
28 Şubat 2024 - 10:24
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bayraklı Belediye Başkan adayı İrfan Önal, Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği  (TEMAD) Bayraklı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

 
Ziyarette konuşan İrfan Önal, “Bu ülke, şehitlerimiz, gazilerimiz büyük Atatürk tarafından bize verildi. Cumhuriyet en büyük kazanımımız. Bu değerlerimizi çok kolay harcarsak, yarın vatan konusunda da büyük sıkıntı yaşarız. Her projemizde, her işimizde hem Cumhuriyet’i hem Atatürk’ü, herkese anlatmalıyız. İzmir’in, sadece burada yaşayan insanlar için değil Türkiye’de yaşayanlar için farklı bir konumda olduğunu altı çizmek gerekiyor. Çocuklarımıza sahip çıkacağız, onlarla hayatı paylaşacağız. Amacımız, ortak paydada aşımızı, ülkemizi büyütmek. Sorunların olduğu yerde hep birlikte çözmemiz lazım. Çalışacağız, başka yolumuz yok” diye konuştu.


 
Önal, “Göreve geldiğimizde milli bayramlarımızı eskisi gibi görkemli kutlayacağız. Siz sayın büyüklerimizin de görüş ve önerileriyle gençlerimiz, çocuklarımızla birlikte Bayraklı’da bayramları görkemle kutlayacağız” dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum