• Reklam

Başkan Turan'dan Belediye emekçilerine bayram hediyesi

Belediye Başkanı Mustafa Turan’dan işçilere promosyon hediyesi. Ödemiş Belediyesi açtığı ihale ile Personel Limited Şirketinde çalışan 632 kişiye  27 bin 100 TL banka promosyonu almasını sağladı.

Başkan Turan'dan Belediye emekçilerine bayram hediyesi
30 Nisan 2024 - 10:34
Ödemiş Belediyesi Personel Limited Şirketinde çalışan 632 kişinin yararlanacağı promosyon ihalesi için Türkiye İş Bankası ile anlaşma yapıldı.  36 ay sürecek anlaşma kapsamında şirket çalışanlara 27 bin 100 TL promosyon verilecek.

Başkan müjde verdi
Başkan Mustafa Turan, 1 Mayıs Emek ve Dayanışması günü nedeniyle 30 Nisan’da belediyede çalışan işçilerle kahvaltıda biraraya geldi.  Başkan Turan; “Ödemiş’e en iyi şekilde hizmet etmek için varız. Bunu birlikte yapacağız.  Bizim için en yüce değer emek. Bu emeğin karşılığında işçimizin hayatını kolaylaştırmak da bizim sorumluluğumuzdur. Seçimlerden önce söz verdiğimiz gibi sizin emeğinizi ve haklarınızı korumak ve iyileştirmek önceliğimizdir.  Ekonomik dar boğazın yaşandığı bugünlerde yaptığımız ihale sonucunda alınacak bu promosyon, personelimize bir nebze destek olacaktır. Promosyon,  Mayıs ayında hesaplarınıza yatırılacaktır. Çalışanlarımıza ve ailelerine hayırlı olsun” dedi.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum