• Reklam

Başkan Saygılı'dan Özel'e tepki: İzmir üzerinden sözde güç devşiriyor!

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Özel’in İzmir ve Manisa seçimlerini karşılaştırmasına tepki göstererek, “İzmir'in politik tercihini, siyasi iradesini Manisa'yla yarıştırarak kendine İzmir ve İzmirli üzerinden sözde güç devşiriyor. Yine Özgür Özel, yine CHP. Yazık” dedi.

Başkan Saygılı'dan Özel'e tepki: İzmir üzerinden sözde güç devşiriyor!
10 Haziran 2024 - 16:40

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in, “Hep İzmir daha çok oy alırdı. İl başkanları, 'İzmir’in meltemi Manisa'yı da ısıtacak. İlerde Manisa’yı da alacağız İzmir’in katkısıyla’ derlerdi. Bu defa İzmir yüzde 50 aldı, biz yüzde 60. Mitingde il başkanı ‘İzmir’in meltemi’ falan derken elinden mikrofonu kaptım dedim ki; ‘Yok öyle yağma bu sefer Manisa’nın poyrazı İzmir’i serinletti" sözleri tartışma çıkardı.

 

SAYGILI: GÜÇ DEVŞİRİYOR

AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı Özel’in bu sözlerine, “Bir Genel Başkan düşünün ki memleketçilik yapıp sevimli görüneceğim diye, İzmir'le rekabet içine girmiş. İzmir'in politik tercihini, siyasi iradesini Manisa'yla yarıştırarak kendine İzmir ve İzmirli üzerinden sözde güç devşiriyor. Yine Özgür Özel, yine CHP. Yazık” diyerek tepki gösterdi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum