• Reklam

Başkan Ömer Günel'e Tepe Sokak'ta sevgi seli

Başkan Ömer Günel, seçim ofisinde Tepe Sokak gençleri ile bir araya geldi. Gençlerin talep ve ihtiyaçlarını dinleyen Başkan Ömer Günel, “Bölgeye  yatırımlarımızı yeni görev dönemimizde de sürdüreceğiz” dedi. 

Başkan Ömer Günel'e Tepe Sokak'ta sevgi seli
26 Şubat 2024 - 10:56
Göreve geldiği günden beri Kuşadası’ndaki tüm hemşehrilerini kucaklayan ve kentin her noktasına hizmet götüren Başkan Ömer Günel, seçim çalışmaları kapsamında Tepe Sokak gençleri ile bir araya geldi.Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Ömer Günel, yeni dönemde kentin müzisyenleri ile hayata geçirilecek orkestra ve Roman Kültür Merkezi’nin müjdesini verdi. GENÇLERDEN SEÇİM BESTESİ

Toplantıda kentin müzisyenlerinden Hakan Uslu, Başkan Ömer Günel için bestelediği ‘Ömer Günel Geliyor’ isimli seçim şarkısını, “Ömer Başkanımızı o kadar çok seviyorum ki kendi evimde kendi imkanlarımla bir seçim şarkısı hazırladım. Sizlere sunuyorum, umarım beğenirsiniz” diyerek Başkan Ömer Günel’e armağan etti.Gençlerle şenlik havasında geçen toplantının ardından Başkan Ömer Günel, Tepe Sokağa ziyarette bulundu. Hemşehrileri tarafından sevgi seliyle karşılanan Başkan Ömer Günel, Tepe Sokağın tam desteğini aldı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum