Reklam

Başkan Doğruer, Aquapark projesini inceledi

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık Poyracık Mahallesi’nde ‘Aqua Park’ projesi kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Doğruer, Aquapark projesini inceledi
05 Mayıs 2021 - 12:07
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Kınık Poyracık Mahallesi’nde Kınık Belediyesi'nin kaynaklarından finanse edilen "AquaPark" projesinin çevre düzenlemesini, otopark ve yol çalışmalarını yerinde inceledi.
 
“Hizmetlerimizi vatandaşımızla buluşturmanının heyecanını yaşıyoruz”
Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer yapılan çalışmalar hakkında, “İnsanlarımızın hayatlarını kolaylaştıran, yaşam kalitesini artıran her alanda vatandaşımızın hak ettiği hizmetleri onlarla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu.“Kınık ilkleri bizimle yaşamaya devam ediyor”
İnşaatın sonuna gelindiği sosyal tesis içerisinde aquapark, kır düğünü salonu, teras kafe, çocuk ve yetişkin yüzme havuzu ve yazlık sinemanın da yer alacağını söyleyen Başkan Doğruer, “Bu proje vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hizmet verecektir. Çocuklarımız başta olmak üzere tüm vatandaşlarımız  güzel bir tesise sahip olacak. Hizmete girecek bu proje, Kınık’ta bir ilk olma özelliğine sahip. Kınık ilkleri bizimle yaşamaya devam ediyor” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum