• Reklam

Arkas, yeni eşine 2. oteli hediye etti

Geçtiğimiz aylarda Torbalı’da bulunan Arkas Bağlarında dünya evine giren Lucien Arkas ve Merve Arkas'ın Torbalı’ya otel yatırımı yapacakları öğrenildi.

Arkas, yeni eşine 2. oteli hediye etti
17 Ağustos 2022 - 12:57
Türkiye'nin en zengin iş adamlarından biri olan Arkas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Lucien Arkas, Haziran ayında Merve Sakallı ile evlenerek gündem olmuştu. Arkas Holding'in de ofislerinin bulunduğu İzmir'in en yüksek binasında tanıştıktan birkaç ay sonra evlilik kararı alan çiftin arasındaki yaş farkı, çok konuşuldu. Kendisinden 42 yaş büyük Lucien Arkas’la evlenen Merve Arkas artık patroniçe oldu. 77 yaşındaki Arkas'ın kendisinden 42 yaş küçük Merve Sakallı ile evliliği, iddialara göre ailede de bazı tepkilere yol açmıştı.

TORBALI’YA OTEL AÇACAKLAR
Şimdilerde genç eşiyle kısa tatil kaçamakları yapan Lucien Arkas, evlendikten sonra "Merve Arkas" olan İzmirli güzeli patroniçe yaptı. Merve Arkas’ı Alaçatı'daki bir otelin başına geçiren Arkas'tan yeni bir hamle geldi. Bu arada Merve Arkas şimdilerde şirketinin Alaçatı'dan sonra Torbalı'da da açacağı otelin tüm işleriyle ilgileniyor. Torbalı’ya açılacak olan otelin ise tüm donanımlara sahip olacağı öğrenilirken, oldukça lüks olacağı belirtildi. (Torbalı Güncel)

YORUMLAR

  • 0 Yorum