Altay taraftarından Kuvayı Milliye koreografisi

  Ligde Konyaspor'u ağırlayan Altay'da taraftarlar Kuvayı Milliye koreografisi hazırladı. Başlangıç güzeldi ama maç sonunde yenilen Altay, taraftarlarını üzdü, "yönetim istifa" sesleri yükseldi.

  Altay taraftarından Kuvayı Milliye koreografisi
  23 Ocak 2022 - 18:04

  Süper Lig’in 23. haftasında Altay, Konyaspor’u ağırlıyor. Mücadelenin hemen başında Altay taraftarları, Alsancak Mustafa Denizli Stadyumu’nun açılışı amacıyla koreografi yaptı.

  "Kuvayı Milliye’nin Takımı Altay yazısının yer aldığı koreografide; Gazi Mustafa Kemal Atatürk, soyadını Altay’dan alan Fahrettin Altay Paşa, kulübün kurucularından Şükrü Saracoğlu, Mustafa Necati Uğural ve kurtuluş savaşının başlangıcında düşmana ilk kurşunu atan Altaylı Gazeteci Hasan Tahsin’in fotoğrafları kullanıldı.

  Altay taraftarından Kuvayı Milliye koreografisi #1

  MUSTAFA DENİZLİ İÇİN DE KOREOGRAFİ

  Öte yandan siyah-beyazlı taraftarlar, dakikalar 11’i gösterdiğinde efsane futbolcuları ve teknik direktörleri Mustafa Denizli için bir koreografi daha gerçekleştirdi.

  Koreografide Mustafa Denizli’nin Altay’da kazandığı Türkiye Kupası finalinde omuzlar üzerinde yaşadığı sevincin fotoğrafı bulunurken, “Teşekkürler Büyük Mustafa” yazısı yer aldı.

  Altay taraftarından Kuvayı Milliye koreografisi #2

  YORUMLAR

  • 0 Yorum