Aleyna Tilki'ye benzeyen doktora: Mosmor suratını da koyarsın

  İntörn doktor olarak görev yapan 23 yaşındaki İlayda Simay Gül'ün twitter'daki paylaşımlarına yapılan yorumlar "bu kadar da olmaz" dedirtiyor. En son bir takipçisi, "İnşallah buraya dayak yemiş mosmor suratını da koyarsın" yazdı.

  Aleyna Tilki'ye benzeyen doktora: Mosmor suratını da koyarsın
  11 Ocak 2022 - 12:03 - Güncelleme: 11 Ocak 2022 - 12:30
  "Hoşlandığım çocuğun eski sevgilisini stalklamak (araştırmak) için hesap açtığım bu sitede yanlışlıkla fenomen oldum" diyen ve Aleyna Tilki'ye benzerliğiyle dikkat çeken İstanbul'da görevli doktor İlayda Simay Gül, geçen hafta korona oldu.


  Karantinada sosyal medyayı bolca kullanan intörn Gül, bir günde bin tweet atarak rekor kırdı. Bu paylaşımlar alkış ve beğeni alırken aynı zamanda eleştiri de alıyor.  Bursa'da oturan ailesinin kendisine sürekli yemek taşımasından, erkeklere, kadınlara, mesleğine dair paylaşımlar yapan İlayda Simay Gül'ün bazı paylaşımlarına hakarete varan yorumlar da yapıldı.
  Dr. Gül'ünpaylaştığı bir fotoğğrafa bir kadın tarafında şu yorum yapıldı:


  Hem twitter'da hem de instagramda sürekli fotoğraf paylaşan Dr. İlayda Simay Gül için bir yorum da şöyle:  Bir erkek ise daha ağır bir yorumda bulundu. İşte o paylaşım da şöyle:  YORUMLAR

  • 1 Yorum