AK Partili Sürekli: İzmir'de üye sayımızı 550 bine çıkaracağız

  AK Parti İzmir İl Yönetimi, haftalık olağan İl Yürütme Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. Toplantının ardından açıklama yapan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, "1 Ocak'tan bu yana İzmir'de 15 bin yeni üye sayısına ulaştık. Çalışmalarımız devam edecek. Yıl Sonuna kadar, 2022'de yapılan 15 bin üye sayısını 50 bine tamamlayıp üye sayımızı 550 bine çıkarmayı hedefliyoruz" dedi.

  AK Partili Sürekli: İzmir'de üye sayımızı 550 bine çıkaracağız
  17 Mayıs 2022 - 12:11 - Güncelleme: 17 Mayıs 2022 - 12:12

  AK Parti İzmir İl Yönetimi, haftalık olağan İl Yürütme Kurulu toplantısını gerçekleştirdi. AK Parti İzmir İl Binası'ndaki toplantı salonunda gerçekleştirilen görüşmelere İl Başkanı Kerem Ali Sürekli başkanlık yaptı. Toplantının gündeminde ise görev değişiklikleri yer aldı. Yapılan yeni görevlendirmeler sonrası ise; İdari ve Mali İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Hayrettin Uçak Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına, Çevre ve Şehircilikten Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Deniz Doğan Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İsmail Çiftçioğlu Sivil Toplum Hakla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına, Birinci Bölge Başkanlığı olarak görev yapan Feyim Özçelik İdari ve Mali İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına, Bilgi İletişim Teknolojilerinden sorumlu Sefa Şahin Çevre ve Şehircilikten Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına, Mirhan Bedir Bilgi ve Teknolojilerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcılığına atanırken; STK'lardan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Melek Eroğlu İl Başkan Danışmanlığına, İl Sekreteri Emrun Sulayıcı İl Başkan Danışmanlığına, Münir Ensari İl Başkanı Danışmanlığına, Dış İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Furkan Katmerci İl Sekreteri olarak atandı. Erkan Özkan ve Uğur Özcan'ın atamaları ise Bölge Başkanlığı'na yapıldı. Ayrıca geri kalan isimler ile devam kararı alındı.

  'ÜYE SAYIMIZI 550 BİNE ÇIKARMAYI HEDEFLİYORUZ'

  Toplantının ardından açıklama yapan AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli, "Ramazan ayında yoğun bir çalışma temposu içerisindeydik. Yaz döneminde de aynı süratle devam ediyoruz. Kapı kapı gezmeye, hane ve esnaf ziyaretlerine devam ediyoruz. Bu çalışmaları planlamak üzere mayıs ayının son haftası il yürütme kurulu ve ilçe başkanlarımızla birlikte çalışma kampı yapıyoruz. Haziran 2023'te yapılacak seçimler için resmi seçim dönemi ocak ayında başlıyor. Ocak ayına kadar olan yaz ve sonbahar çalışmalarımızı kampta planlayacağız. Bu çalışmaların en önemlilerinden biri sivil toplum, esnaf ziyaretleri ve üye kayıtları. Üye kayıtları konusunda AK Parti İzmir olarak çok iddialıyız. Göreve geldiğimizden bugüne kadar 160 bin üye yaptık. İzmir'de 500 bin üye sayısına ulaştık. 1 Ocak'tan itibaren İzmir'de 15 bin üye sayısına ulaştık. Çalışmalarımız devam edecek. Yıl Sonuna kadar, 2022'de yapılan 15 bin üye sayısını 50 bine tamamlayıp üye sayımızı 550 bine çıkarmayı hedefliyoruz" dedi.

  'BELEDİYELERİN KADROLARI GÖZDEN GEÇİRİLMELİ'

  Öte yandan gündeme ilişkin değerlendirmede bulunan Sürekli, "Malum, İzmir Büyükşehir Belediyesinde terör örgütü ile iltisaklı biri tutuklandı. İzmir'de, başta Büyükşehir olmak üzere bütün ilçe belediyelerinin kadrolarını gözden geçirmelerini, terörle iltisaklı, ilintili kişileri derhal görevlerinden uzaklaştırılmaları konusunda belediyeleri duyarlı ve hassas olmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı.


  YORUMLAR

  • 0 Yorum