• Reklam

AK Partili Kırkpınar Kemalpaşa'da vatandaşlarla bir araya geldi

AK Parti İzmir Milletvekili Kırkpınar, CHP’nin hizmet etme gibi bir derdinin olmadığını belirterek, AK Parti tarafından yapılan hizmetlerin bakımını dahi yapamadıklarını vurguladı.

AK Partili Kırkpınar Kemalpaşa'da vatandaşlarla bir araya geldi
26 Şubat 2024 - 11:52
AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, kimsenin ne yaptığına, ne dediğine bakmadan bundan önceki dönemlerde olduğu gibi bugünde millete hizmet için neler yapabileceklerinin derdinde olduklarını belirtti. 

Kırkpınar İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde Belediye Başkanı Galip Atar ile birlikte köy ve mahalleleri dolaştı. Vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Kırkpınar, 31 Martta yapılacak olan yer seçimler için hem İzmir büyükşehir Belediye başkan adayı Hamza Dağ’a hem de Kemalpaşa Belediye başkan adayı Galip Atar’a destek istedi. 

Kemalpaşa’nın daha önce AK Parti tarafından yönetildiğini vurgulayan Kırkpınar, bugün AK Parti döneminde yapılan hizmetlerin bakımının dahi yapılmadığına dikkat çekti. CHP’nin millete hizmet gibi bir derdinin olmadığını belirten Kırkpınar, “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” diyerek konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Tıpkı önceki dönemlerde olduğu gibi bugünde Belediye Başkan adayımız, ilçe başkanımız ve teşkilatımızla birlikte Kemalpaşa için neler yapabiliriz, nasıl daha iyi hizmet edebiliriz onun düşünüyor ve onu konuşuyoruz. İzmir’imizi ve Kemalpaşa’mızı Cumhuriyetimizin ikinci asrının vizyonu Türkiye Yüzyılı’na inşallah sizlerin desteği ile bizler kavuşturacağız. Bugün hem İzmir’de hem Kemalpaşa’da yüreği hizmet aşkı ile dolu Belediye Başkan adaylarımız var. İnşallah 31 Marttan sonra Kemalpaşa hak ettiği hizmetlere yeniden kavuşacak. Bunun için yapmamız gereken önemli şey birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize sahip çıkmaktır. Bu birlik ve beraberlik içerisinde Kemalpaşa’ya çok güzel hizmetler yapacağız. Geçmişte yaptığımız hizmetlerin üstüne çok daha farklı ve güzel hizmetler ekleyerek ilçemize hizmet etmeye sizlerin desteği ile devam edeceğiz.”“NE SÖZ VERDİYSEK YAPTIK”

Kırkpınar, AK Partili belediye başkanlarının bugüne kadar millete vermiş oldukları sözleri yerine getirdiklerini belirterek, “Başta ülkemiz için olmak üzere illerimizde ilçelerimizde ve beldelerimizdeki belediye başkanlarımız milletimize ne söz vermişse hepsini yerine getirmiştir. Biz Sn. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde millete hizmet için bulunmuş olduğumuz makamları vatan ve millet için kullanırız. Yanı bu makamlar bizim için millete hizmet makamıdır. Bugüne kadar Kemalpaşa’mıza gerek merkezi hükümet yatırımları acısından gerekse belediye hizmetleri acısından ne söz verdiysek fazlasıyla yerine getirdik” diye konuştu.“BUNLARIN HİZMET ETMEK GİBİ BİR DERDİ YOK”

Kemalpaşa’nın 2019 yılından beri hizmet almadığını vurgulayan Milletvekili Kırkpınar, önceki dönem AK Partili Belediye Başkanları tarafından yapılan hizmet ve eserlerin bakımının dahi yapılmadığına dikkat çekti. Kırkpınar, “Bırakın Kemalpaşa’da taş üstüne taş koymayı bizim yaptığımız hizmetlerin ve eserlerin bakımını dahi yapmadılar. Birçoğunu çürümeye terk ettiler. Meydanlarda verdikleri sözlerden bahsetmiyoruz bile. Muhalefetin eser kazandırmak ve millete hizmet etmek gibi en küçük bir derdi yok. Siyasetteki varlık amaçları sadece çıkarlarını korumak, iktidar alanlarını genişletmek, yoldaşlarını hançerleme pahasına da olsa siyasi kariyer basamaklarını tırmanmaktan ibarettir. Ama biz 21 yıldan beri çocuklar, yaşlılar, engelliler, gençler ve kadınlar başta olmak üzere vatandaşlarımızın tamamının hayatına dokunan hizmetler yaptık, bundan sonra da sizlerin desteği ile yapmaya devam edeceğiz” dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum