AK Partili Kaya şehir turunda! Balçova'ya iki yeni okul binası 

  AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Balçova'da muhtarları ziyaret etti, vatandaşla buluştu, esnafın derdini dinledi. Kaya iki okul binası yapılacağını açıkladı.

  AK Partili Kaya şehir turunda! Balçova'ya iki yeni okul binası 
  27 Kasım 2022 - 15:39
  AK Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, saha çalışmalarını Balçova'da sürdürdü. İlçede, Çetin Emeç Mahallesi, Onur Mahallesi, İnciraltı Mahallesi ve Bahçelerarası Mahallesi'nde muhtarları ziyaret eden ve vatandaşlarla buluşan Kaya, Ata Caddesi'nde de esnafları dolaştı. Kaya'ya programları esnasında AK Parti Balçova İlçe Başkanı Berkan Yıldızhan ve partililer de eşlik etti. Kaya, Balçova'da her ikisi de iki ek binalarda hizmet veren, Ertuğrul Gazi İlkokulu'nun ve 80. Yıl Orhan Gazi İlkokulu'nun eski binalarının yıkılarak yerlerine 24'er derslikli yeni binaların yapılacağını müjdeledi.

  CHP'Lİ YEREL YÖNETİMLERİN ELLE TUTULUR HİÇBİR İCRAATI YOK

  CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ve CHP'li ilçe belediyesinin Balçova'da elle tutulur hiçbir icraatının olmadığını belirten Kaya, "İzmir'in her köşesinde olduğu gibi, Balçova'da da hemşehrilerimiz beceriksiz CHP'li yerel yönetimden yana şikayetlerini dile getiriyor. CHP'li yöneticiler Ata Caddesi'ne insin, esnafa sorsun. Her yağmurda göle dönen sokakların hemşehrilerimize verdiği zorluğu bir dinlesinler. Lafa gelince mangalda kül bırakmayanlar, iş hizmete gelince, icraata gelince ortada yoklar" şeklinde konuştu. 

  TEK DERTLERİ VAR, İZMİR'İN FAYDASINA OLAN İŞLERİ ENGELLEMEK!

  CHP'li Soyer yönetimindeki Büyükşehir Belediyesi'nin İzmir'in hayrına olan işleri engellemeye çalışmaktan başka bir iş yapmadığını ifade eden Kaya, "CHP'li Soyer ve avanesinin tek işi var. İzmir'in faydasına olan işleri engellemek. Yeni bir yol mu yapılacak, engelleme derdindeler. Yeni bir yeşil alan mı tesis edilecek, engelleme derdiler. Kentsel dönüşümü engellerler, depremzedelerin sıcak bir yuvaya kavuşmasına karşı çıkarlar, stadyum istemezler, hastane yapılmasına itiraz ederler, her güzel işin önüne geçerler. Bizim İzmir'imizi daha yaşanılabilir bir kent yapmak için verdiğimiz mücadeleye set çekerler, üstüne üstlük kendileri de hiçbir iş yapmayarak bu kenti yaşanılmaz bir yer haline getirmek için uğraşırlar. Böyle bir anlayış dünyada görülmemiştir" dedi.

  İKİ YÜZLÜLÜKLERİNİ ANLATMAYA DEVAM EDECEĞİZ! 

  Her şeye hayır diyen zihniyetin iki yüzlülüğünü İzmirliler'e anlatmaya devam edeceklerini sözlerine ekleyen Kaya, "Bu zihniyet hiç boş durmuyor. Hep birlikte gördük, istemezükçü AVM'ciler, 44 bin 442 m2 sosyal donatı alanıyla İzmirli hemşehrilerimizin kullanımına açtığımız Buca Cezaevi arazisinin planlarına dava açmışlar. CHP'li Büyükşehir'in buradan kaldırdığımız AVM planını geri getirmek istiyorlar. Urla'daki rant dostluğunu Buca'ya taşımak istiyorlar. CHP'nin, Urla'daki arkeolojik sit alanında, şahsa özel yaptığı milyarlık rant planına tek söz söyleyemediniz. Bu rant planının suç ortağısınız. Buca'da milletin yararına olana karşı çıkıp, Urla'da şahsa özel rant planına göz kırpan iki yüzlülüğünüzü İzmirli hemşehrilerimize anlatmaya devam edeceğiz" ifadesinde bulundu.

  BAYRAKLI'DA DEPREMZEDELER İÇİN YAPILAN KONUTLARA BİLE DAVA AÇTILAR 

  İstemezükçülerin Bayraklı'daki depremzedeler için yapılan konutlara bile dava açtığını hatırlatan Kaya, "30 Ekim 2020 tarihinde İzmir'imizde yaşanan depremde evleri hasar gören hemşehrilerimiz için yapılan konutlara dava açtılar. Depremzedelerin ev sahibi olmaları sizi neden rahatsız etti. İzmir'in, kamunun ve milletin yararına olan her şeye karşısınız" dedi. Kaya, Balçova’daki son programında partisinin Korutürk Mahallesi Mahalle Yönetim Kurulu ve 1099 numaralı Sandık Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum