AK Parti Narlıdere adayı Sarman, "STK'lar hak ettiği değeri görecek"

  Cumhur İttifakı Narlıdere Belediye Başkan Adayı Murat Sarman, hemşehri dernekleri ziyaretlerine devam ediyor. Hemşehri derneklerinin ve STK’ların sosyal ve kültürel yaşamın temel taşı olduğunu belirten Sarman; ”Hemşehri derneklerimiz ilçemizin bütünleştirici gücü, toplumumuzun mayasıdır. Sizlerin daha iyi şartlarda faaliyet göstermesi için, bizler daha çok çalışacak sizlere imkanlar sunacağız.“ dedi.

  AK Parti Narlıdere adayı Sarman, "STK'lar hak ettiği değeri görecek"
  08 Mart 2024 - 09:33
  Saha çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sarman, Narlıdere’de bulunan Narlıdere Kızıldağ Yörükleri Derneği, İzmir Ordu Gürgentepeliler Kültür ve Dayanışma Derneği, Ağrı Patnoslular Derneği, Afyonlular Derneği, Çağdaş Erzincanlılar Derneği ve Elazığlılar Derneği ile bir araya geldi.

  İlçe sakinlerinin sorunlarını dinleyen Sarman; “Bu kentin sokaklarını, derneklerini seçimden seçime değil her zaman ziyaret ettik buna devam edeceğiz. Birçok dernek ziyaretimizde gözlemledik ki faaliyet yürütebilecekleri dernek binaları yok. Kültürel ve sosyal etkinlik alanları yeterli değil. Kıymetli hemşerilerimize söz veriyorum Gerçek Belediyecilik ile Narlıdere’yi buluşturduğumuzda bu sorunlar ortadan kalkacak. Bütün Narlıdere’yi kucaklayan bir aşkla hizmet için yola çıktık. Bizim başkanlığımız döneminde dernekler ve STK’lar da hak ettiği değeri görecektir.” dedi.  "Narlıdere’mizin derdiyle dertlendik"

  Yerel seçimlere sayılı günler kaldığını belirten Sarman “Artık çok kısa bir süre var, hemşehrilerimiz sandıklarda tercihlerini kullanacaklar. Bu dönem millet hizmet istiyor, Gerçek Belediyecilik kazansın istiyor. Birçok farklı rengi bir arada barındıran cennet ilçemizde herkes hak ettiği refaha ve hizmete kavuşmak istiyor. Hemşehri derneklerimiz, hep üstlerine düşen görevi yaptı ve yapmaya devam edecektir. Önemli olan, onların yürüttüğü bu kıymetli hizmette yanlarında olmak, dertlerine derman olmak. Toplumun ve sosyal yaşamın birleştirici gücünü, Narlıdere’de hep bir ağızdan ‘bizler artık hizmet istiyoruz’ diyerek göstereceğiz.” açıklamasında bulundu.  Seçimin son anına kadar çalmadık kapı, ulaşılmadık tek bir insan bırakmayacaklarını belirten Cumhur İttifakı Narlıdere Belediye Başkan Adayı Murat Sarman “Narlıdere’mizin derdiyle dertlendik, çözüm önerileriyle geldik. Narlıdere aşkımızı kapı kapı dolaşarak anlatmaya devam edeceğiz.” dedi.

  YORUMLAR

  • 0 Yorum