• Reklam

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Köse'den belediyenin otopark ücretine tepki!

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Selahattin Köse, Karşıyaka Belediyesi’nin mahalle arasında işlettiği otopark fiyatı ile havalimanı otopark fiyat tariflerini göstererek, ‘’Belediyenin mahalle arası otopark fiyatı havalimanını geçti.

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Köse'den belediyenin otopark ücretine tepki!
05 Temmuz 2024 - 14:49
AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Selahattin Köse, Karşıyaka Belediyesi’nin mahalle arasında işlettiği otopark fiyatı ile havalimanı otopark fiyat tariflerini göstererek, ‘’Belediyenin mahalle arası otopark fiyatı havalimanını geçti. Karşıyaka Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın bıraktığı enkazın faturasını ne yazık ki Karşıyaka halkına kesmektedir’’ dedi.

AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı Selahattin Köse, Karşıyaka Belediyesi’nin işlettiği otopark ücret tarifesi ile havalimanı otopark ücret tarifesi fotoğraflarını çekerek, belediye otoparkının daha yüksek olmasına tepki gösterdi. Başkan Köse yaptığı açıklamada şunları söyledi; ‘’Son günlerde Karşıyaka Belediyesi'nin aldığı kararlar ve uygulamalar hepimizi derinden düşündürmekte ve üzmektedir. CHP'li Karşıyaka Belediyesi'nin mahalle aralarındaki otopark fiyatlarını adeta birer kazanç kapısı haline getirmesi, kabul edilemez bir durumdur. Bugün geldiğimiz noktada, mahalle aralarındaki otopark ücretleri havalimanı otopark ücretlerini bile geçmiştir. Karşıyaka Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın bıraktığı enkazın faturasını ne yazık ki Karşıyaka halkına kesmektedir. Özellikle Karşıyaka Girne'deki otopark ücretlerinin bu denli yüksek olması, CHP'li belediyenin halkın çıkarlarını göz ardı ettiğinin en somut kanıtıdır. Belediyeler, halkın yaşamını kolaylaştırmak için vardır. Ancak görüyoruz ki, CHP'li Karşıyaka Belediyesi, bu temel prensipten oldukça uzaklaşmıştır. Bu durum, belediyecilik anlayışının ne kadar yanlış yönetildiğini ve sadece gelir elde etme kaygısıyla hareket edildiğini göstermektedir. Vatandaşlarımız, yüksek otopark ücretleriyle mağdur edilmektedir. Bu haksız ve adaletsiz uygulamalara karşı sessiz kalmamız mümkün değildir. CHP'li Karşıyaka Belediyesi'ne buradan sesleniyoruz; yüksek otopark ücretlerini derhal düşürün. Vatandaşlarımızın daha fazla mağdur olmasına izin vermeyin.’’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum