AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli: İlk günkü aşkla yolumuza devam ediyoruz

  AK Parti İzmir İl Başkanlığı koordinasyonunda düzenlenen 'Vefa Buluşmaları' programı kapsamında, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, geçmiş dönemde görev yapan il ve ilçe yönetimlerinde görev alan partililerle bir araya geldi.

  AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli: İlk günkü aşkla yolumuza devam ediyoruz
  03 Temmuz 2022 - 15:40 - Güncelleme: 03 Temmuz 2022 - 15:42

  Karşıyaka ilçesinde düzenlenen 'Dünden Bugüne Yol Arkadaşlarımızla İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda, AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, geçmiş dönemde görev yapan il ve ilçe yönetimlerinde görev alan partililerle buluştu. Genel ve yerel siyasete ilişkin değerlendirmelerde bulunan Sürekli vefa buluşmalarının nasıl başladığına da değinip, "Göreve Nisan 2019'da başladık vakit kaybetmeden alana çıktık. Bire bir ziyaretlerle başladığımız süreci ilçelerimize de yaydık ve vefa buluşmaları halinde sürdürdük. Hiç kimseyi ayırmadan, davamıza yürek vermiş tüm gönüldaşlarımızla bir araya geliyoruz" ifadelerini kullandı.

  'BULUŞMALAR DEVAM EDECEK'

  Vefa buluşmalarından çok verimli ve güzel geri dönüşler aldıklarına dikkati çeken Sürekli, "Vefa buluşmalarımız kapsamında ilçelerimizi de dahil ettik. Ziyaret ve programlarımızı hız kesmeden sürdüreceğiz. Geçmiş dönemlerde il ve ilçe yönetimlerinde görev alan dava arkadaşlarımızla yaptığımız toplantıları tamamladık. Bundan sonraki süreçte geçmişten bugüne farklı kademelerde görev yapan yol arkadaşlarımızla buluşmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

  'HİÇ KİMSENİN MAĞDUR OLMAMASI İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR'

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde, dünyadaki konjonktürel gelişmeler, pandemi ve savaş gibi nedenlere bağlı olarak oluşan ekonomik sıkıntıların hızlı ve etkili bir şekilde aşılması için yoğun bir çalışma içinde olunduğunu kaydeden  Sürekli, "Hiç kimsenin mağdur olmaması için çalışmalar sürüyor. Bu çalışmalar, asgari ücret, memur ve emekli aylıklarındaki artışlarla sınırlı kalmayacak. Yine olumlu gelişmeler de var. Karadeniz'deki doğalgazın sisteme verilmesi için gece gündüz çalışmalar sürüyor. Akkuyu Nükleer Santrali'nin devreye alınmasına yönelik çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Tarım, hayvancılık ve sanayide üretim artıyor. Liderimizin öncülüğünde 2023 yılı ülkemiz için güzellikler ve başarılarla dolu bir yıl olacak" diye konuştu. (DHA)


  YORUMLAR

  • 0 Yorum