• Reklam

AK Parti İzmir'den 'Gençlik Çadırı'nda birlik ve beraberlik mesajı

AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Bornova ilçesindeki Küçük Park'ta kurduğu 'Gençlik Çadırı'nda, gençler satranç, masa tenisi ile gençler vakit geçiriyor. Aynı zamanda Muharrem ayı dolayısıyla aşure dağıtımı da gerçekleştirildi. Aşure dağıtımına katılan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle ve AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

AK Parti İzmir'den 'Gençlik Çadırı'nda birlik ve beraberlik mesajı
14 Ağustos 2022 - 13:02 - Güncelleme: 14 Ağustos 2022 - 13:03

'Gönül Seferberliği' kapsamında, AK Parti İzmir İl Gençlik Kolları, Bornova, Buca, Bayraklı ve Karabağlar'da 'Gençlik Çadırı' kurdu. Ağustos ayı başında kurulan ve ay sonuna kadar da gün boyu açık olacak olan çadırlarda, gençlerin vakit geçirmesi için langırt, satranç, masa tenisi gibi oyunlar yer alırken, çadırlarda gençlik kolları tarafından ziyarete gelenlere AK Parti'nin 20 yıl boyunca yaptığı icraatler ve yapılacak olanlar anlatılıyor. Aynı zamanda, AK Parti'ye üye olmak isteyen gençler de partiye üyelikleri gerçekleştiriliyor. Bornova Gençlik Kolları tarafından Bornova Küçük Park'ta, 'Gençlik Çadırı' yanında, Muharrem ayı dolayısıyla aşure ikramı da gerçekleştirildi. Aşure dağıtımına; AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle, İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak katıldı. Meydanda, vatandaşlara aşure ikramı gerçekleştirildi. Ayrıca, 'Gençlik Çadırı'nda olan langırt, satranç, masa tenisi oyunlarından Sürekli, Bekle ve Taslak da oynadı.

'AK PARTİ GENÇLERİN EN FAZLA OYUNU ALAN PARTİ OLMUŞTUR'

Muharrem ayında gençlerle birlikte olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade eden AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, ''AK Parti en fazla genç üyeye sahip olan ve kurulduğu günden bugüne kadar da gençlerin en fazla oyunu alan parti olmuştur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da her zaman gençlere önem vermiştir. Kurulan 'Gençlik Çadırı' dopdolu etkinler mevcut. Gençlerimizle hem vakit geçirdik hem de aşure dağıtımına da katıldık. Aşure Günü'nün ruhunda kardeşliğin, birliğin, sevginin, anlayışın ve hoşgörünün anlamı saklıdır.  Bu duygu ve düşüncelerle birlik, beraberlik, kardeşlik, paylaşma, dayanışma ve bereketin simgesi Aşure Günü'nün tüm İslam alemine ve hemşerilerimize hayırlar getirmesini temenni ediyorum'' dedi.

'AK GENÇLER, YORULMADAN ÜLKEMİZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR'

AK Parti İzmir Milletvekili Cemal Bekle de ''AK ailemizin gençleri, yorulmadan hız kesmeden her zaman davamız için ülkemiz için çalışmaya devam ediyor. Muharrem ayı dolayısıyla aşureleri de gençlerimizle hemşehrilerimize ikram ettik. Böyle zamanlar bizim bir olduğumuzu, bir olunca diri olduğumuzu da hatırladığımız anlardır. Gönüllerde ayrılıklara değil birlik ve beraberliğimize vesile olmalı, bizleri birbirimize sımsıkı bir şekilde kenetlemelidir' dedi.

'YARINLARIMIZI, GENÇLERİMİZLE İNŞAA EDİYORUZ'

'Gençlik Çadır'larını Ağustos ayı itibari 4 farklı ilçede kurduklarını belirten AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Recep Tayyip Taslak ise "AK Parti, özverinin, fedakarlığın adıdır. Türkiye'de gençlerin önünü açan, icraatlarıyla gençliğe önem veren bir partidir AK Parti. Yarınlarımızı, gençlerimizle inşaa ediyoruz. Kurduğumuz 'Gençlik Çadır'larında partimizin 20 yıllık iktidarında yapılanları ve bundan sonra yapacaklarımızı da anlatıyoruz. Şehrimizin birçok noktasında aşure dağıtımı gerçekleştirmiştik. Birlik, beraberlik ve kardeşlik içinde Küçük Park'ta da aşure dağıtımımızı gerçekleştirdik. Muharrem ayının birlik ve kardeşliğimizin güçlenmesine, bütün insanlığın huzuru ve iyiliği için daha büyük bir azim, özveri ve fedakarlıkla çalışmamıza vesile olmasını diliyorum'' ifadelerini kullandı. Taslak, aynı zamanda meydanda çadır kurduklarını belirterek, ''Hem de burada kurduğumuz çadırda langırt, satranç, masa tenisi oyunları ile gençlerimizle birlikte vakit geçirdik" dedi. (DHA)


YORUMLAR

  • 0 Yorum