• Reklam

Açıklama: Kanında uyuşturucu çıkmadı

Şeyma Subaşı'nın geçtiğimiz günlerde 'uyuşturucu madde' kullandığı yönündeki iddiaların ardından avukatı Emek Emre'den açıklama geldi.

Açıklama: Kanında uyuşturucu çıkmadı
20 Eylül 2022 - 11:23

Acun ılıcalı'nın özel hayatıyla gündemden düşmeyen kızının annesi eski eşi Şeyma Subaşı’nın, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile katıldıkları bir doğum günü partisinde uyuşturucu kullandıklarına ilişkin görüntüler sosyal medyaya yayılmıştı.

Subaşı’nın ‘uyuşturucu kullandı’ şeklinde servis edilen görüntülerle ilgili avukatı Emek Emre, basın açıklaması yaptı. Emre, müvekkili Şeyma Subaşı’nın Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir laboratuvarda uyuşturucu testi yaptırdığını belirtti.

Şeyma Subaşı nın avukatından uyuşturucu açıklaması #1

"Test sonucu negatif"

Müvekkilinin tüm uyuşturucu panelleri yönünden negatif çıktığını açıklamasında belirten avukat, “Görüntüler geçen temmuz ayında yurt- dışında çekilmiştir. Müvekkilin anayasal olarak koruma altına alınan hakları ihlal edilmiştir. Cinayet gibi ağır suçlarda dahi mahkûmiyetine ilişkin kesinleşmiş mahkeme kararı olmaksızın ‘iddiaya göre’ ifadesi kullanılmakta, şüphelilerin adları baş harfleriyle verilmesine rağmen müvekkil hakkında yapmaya çalıştıkları ise her yönüyle itibar suikastıdır. Bu görüntüleri yaymak ve ifşa etmek de suç teşkil etmektedir. Gerekli soruşturma işlemlerinin yapılabilmesi için Cumhuriyet Savcılığı’na müracaat edeceğiz. Müvekkilin uğradığı maddi ve manevi zararın tazminine yönelik de tazminat davaları açılacaktır. dedi.

Şeyma Subaşı nın avukatından uyuşturucu açıklaması #2

YORUMLAR

  • 0 Yorum