İşkur İl Müdürü'ne ait olduğu iddia edilen müstehcen görüntüler gündem oldu

  Ağrı İŞKUR Müdürü Gıyas Güven'in minibüs benzeri bir araç içinde çekilen müstehcen fotoğrafları sosyal medyaya servis edildi. 43 yaşında, evli ve 3 çocuk babası olan Güven'in internete düşen görüntülerinde aracın arka koltuğunda bir kadınla cinsel ilişkiye girdiği anlar yer alıyor. Güven'in konumunu kullanarak kadınları iş bulma bahanesiyle kandırdığı ve kendi aracı içinde çok sayıda kadınla cinsel ilişkiye girdiği öne sürülüyor.

  İşkur İl Müdürü'ne ait olduğu iddia edilen müstehcen görüntüler gündem oldu
  25 Ağustos 2022 - 14:09
  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Ağrı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü olarak görev yapan Gıyas Güven'in internete düşen cinsel ilişki görüntüleri sosyal medyada büyük ses getirdi.  43 yaşında olan ve 2013 yılında kuruma atanan Güven'in minibüs benzeri aracın arka koltuğunda bir kadınla ilişkiye girdiği anların yer aldığı fotoğraflar kısa sürede gündem oldu.

  "KADINLARI İŞ BULMA BAHANESİYLE KANDIRIYOR" İDDİASI

  Kadınları iş bulma bahanesiyle kandırdığı iddia edileen İŞKUR İl Müdürü Gıyas Güven'in kendi aracı içinde bu yolla çok sayıda kadınla cinsel ilişkiye girdiği öne sürüldü.

  GIYAS GÜVEN KİMDİR?

  1979 yılında doğdu. Lisans eğitimini Atatürk Üniversitesi Ağrı Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği bölümünde tamamladı. Memuriyet hayatına TEDAŞ'ta başladı. Aynı Kurumda memur, İnsan Kaynakları Şefi, İnsan Kaynakları Şube Müdürü ve İdari ve Mali İşler İl Müdür Yardımcısı görevlerinde bulunduktan sonra 2013 yılında İŞKUR'a atandı. Ağrı İŞKUR İl Müdür Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra Ağrı İŞKUR İl Müdürlüğü görevine atandı. Evli ve üç çocuk babasıdır.


  YORUMLAR

  • 0 Yorum