Reklam

Akşener'den Erdoğan'a: Maaş yetmez, Katar uçağını da bağışla

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Erdoğan'ın koronavirüs salgını nedeniyle devletin kasasından vatandaşlara yardım yapmak yerine, millete giderek 'Milli Dayanışma Kampanyası' başlatmasını sert sözlerle eleştirdi

Akşener'den Erdoğan'a: Maaş yetmez, Katar uçağını da bağışla
31 Mart 2020 - 11:57

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın koronavirüs salgını nedeniyle devletin kasasından vatandaşlara yardım yapmak yerine millete giderek 'Milli Dayanışma Kampanyası' başlatması eleştirilere neden oldu.

Erdoğan ayrıca, 7 aylık maaşını da kampayaya bağışladığını duyurmuştu. Tepkiler çığ gibi büyürken bir tepki de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den geldi.Fox TV canlı yayınında İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtlayan Akşener, Erdoğan'ın başlattığı koronavirüs kampanyasına ilişkin "Erdoğan'a önerim maaş yetmez, o Katar uçağını hemen bağışlasın" dedi.

"ERDOĞAN KATAR UÇAĞINI BAĞIŞLASIN"

Akşener şunları söyledi:

Biz sayın Erdoğan'dan yardım beklerken, o bize IBAN numarası verdi. Hasta garantili, geçme garantili mütahhitlere bu sene ödenecek para 21 milyar lira. En azından 3 ay mücbir sebeple bunlara para ödenmesin.

 Sayın Erdoğan'a önerim maaş yetmez, o Katar uçağını hemen bağışlasın. Benim mahallemde ihtiyaç sahiplerine sessiz sedasız yardım yapılıyor. Bunlar olabilir."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zelis alan
    1 ay önce
    Sen naptin aksener bos beles konusmajtan başka yaxik size ya bi halta yaramiyonuz yaoanada camur atma isiniz.zaten tek becerdiginiz bu yazik size